Siłownia warszawa śródmieście – Holmes Place Marriott

4.2/5 - (8 votes)

Jako wiodąca marka premium klubów zdrowotnych z czterdziestoletnim doświadczeniem, każdy z naszych klubów dąży do połączenia wszystkich warunków, tak aby każdy, indywidualnie lub w grupie, mógł podążać w kierunku określonych celów. Nasi członkowie doceniają wysoką jakość urządzeń, nasze doskonałe usługi i nasze specjalistyczne wsparcie techniczne.Holmes PLace - silownia srodmiescie

Holmes Place Marriott

Każdy z naszych 21 klubów posiada salę gimnastyczną, studia z ponad 120 zajęciami w tygodniu, ekskluzywne klasy Holmes Place stworzone przez nasze centrum innowacji, basen, jacuzzi, saunę i łaźnię turecką. Dobro naszych członków jest naszym priorytetem, a wszystkie członkostwa dają dostęp do wszystkich klas i wszystkich udogodnień naszych klubów.

Odbierz bezpłatne zaproszenie do klubu Holmes Place Marriott

Nasz klub znajduje się w samym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji, ale nadal utrzymuje przyjazną i ciepłą atmosferę, gdzie można odpocząć i odpocząć. Chcemy zwiększać entuzjazm do aktywności fizycznej od najmłodszych lat, dlatego zapraszamy nawet najmłodsze dzieci na zajęcia Aqua baby. Jeśli Twoim celem jest maraton, zapraszamy do naszego Klubu Maratońskiego, gdzie pod okiem naszych specjalistów będziesz przygotowany do ważnego wyścigu.

Oferujemy Państwu kompletny zestaw usług dla zrównoważonego, zdrowego i przyjemnego życia. Jest to miejsce, w którym ożywają wartości naszej marki: Równowaga, wsparcie, integracja i postęp. Wszystko, czego potrzebujesz, jest gotowe i czeka.

holmes place marriott

holmes place marriott zaproszenie

Dodaj komentarz