Proliben Max – Opinie i analiza produktu na potencję

Rate this post

Producent Proliben Max reklamuje się jako nowy cudowny lek na zaburzenia erekcji. W rzeczywistości problemy z potencją nie są już rzadkością w naszym społeczeństwie. Coraz więcej mężczyzn jest dotkniętych. Przyczyny tego mogą mieć charakter psychologiczny lub fizyczny. Psychologowie i lekarze są jednak zgodni, że napięcie emocjonalne i stres mogą pogorszyć problemy z erekcją u mężczyzn. Ważną rolę mogą również odgrywać istniejące wcześniej schorzenia, takie jak cukrzyca.

Nowy dostępny bez recepty wzmacniacz seksualny obiecuje zwiększyć ilość plemników do 500%, a tym samym nie tylko poprawić męską potencję, ale także erekcję podczas stosunku płciowego. Powinno więc być możliwe, aby użytkownicy płci męskiej ponownie doznali orgazmu. Producent Proliben Max twierdzi, że 97% klientów jest zadowolonych ze stosowania kapsułek, a preparat podobno został naukowo przebadany przez wielu lekarzy i psychologów.

Oczywiście nie chcieliśmy polegać na obietnicach tego naturalnego wzmacniacza seksualnego. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej przygotowaniu i podczas naszej analizy musieliśmy znaleźć przerażające rzeczy dotyczące Proliben Max.

Co to jest Proliben Max?

Proliben Max to naturalny wzmacniacz seksualny, który można kupić bez recepty. Aktywne składniki tabletek mają zwiększać ilość plemników, a tym samym poprawiać potencję u mężczyzn. Powinno więc dojść do lepszego wytrysku podczas seksu, a uczucie przyjemności powinno zostać zwiększone. Celem jest nie tylko promowanie potencji u mężczyzn, ale także orgazmu podczas stosunku płciowego. Przy regularnym przyjmowaniu kapsułek powinno być możliwe opóźnienie orgazmu, a tym samym dłuższe i intensywniejsze przeżywanie seksu.

Test Proliben Max

Nawet jeśli obietnice dotyczące wzmacniacza seksualnego były bardzo obiecujące, zdecydowaliśmy się na 4-tygodniowy test z ochotnikiem. Matthias towarzyszył nam w naszym teście Proliben Max, który w czasie tygodni testowych miał 34 lata i od młodości zmagał się z zaburzeniami erekcji. Ponadto Matthias i jego dziewczyna od kilku lat bezskutecznie próbowali zajść w ciążę.

Tydzień 1 – Lepsza erekcja

Zanim mogliśmy zacząć od testu Proliben Max, chcieliśmy wyjaśnić Matthiasowi, jak prawidłowo przyjmować kapsułki. Według producenta należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie po przebudzeniu, popijając szklanką wody przed śniadaniem. Chociaż Matthias dokładnie przestrzegał instrukcji producenta, nie zauważył żadnej poprawy w swojej potencji ani w zaburzeniach erekcji.

Tydzień 2 – Lepsza erekcja

W drugim tygodniu jak zwykle kontynuowaliśmy test Proliben Max. Matthias powiedział nam, że nadal ma problemy z wytryskiem podczas seksu. Nasienie również nie rozmnażało się zgodnie z obietnicą producenta.

Tydzień 3 – Lepsza erekcja

Wyniki naszego trzeciego tygodnia były tak samo trzeźwiące jak poprzednio. Czas trwania stosunku seksualnego z Matthiasem wciąż się nie zmienił z powodu Proliben Maxa. Ponadto mimo wielu prób on i jego partnerka nie zdołali zrealizować swojego pragnienia posiadania dzieci.

Tydzień 4 – Lepsza erekcja

Pod koniec czwartego tygodnia zadzwonił do nas Matthias i powiedział nam o silnych bólach głowy i brzucha. Zdecydowaliśmy się odwołać autotest ze względów zdrowotnych. Wniosek dla naszego wyniku dotyczącego kapsułek Proliben Max jest również negatywny.

Czy istnieje skuteczna alternatywa dla Proliben Max?

Problemy z potencją i erekcją nie są tematami do rozmowy. Wielu mężczyzn jest po prostu zakłopotanych tymi problemami. Obecnie jednak wiadomo, że przyczyny problemów można lepiej leczyć, jeśli jak najwcześniej rozpocznie się odpowiednią terapię.

Ponieważ codziennie otrzymujemy również nowe pytania na ten temat, chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę dla Proliben Max. To jest Folibiol. Działanie tego naturalnego wzmacniacza seksualnego zostało już udowodnione w kilku niezależnych badaniach i testach. Zwiększa nie tylko liczbę plemników, ale także jakość plemników. W ten sposób wzrasta płodność. Dodatkowo preparat zapewnia również utrzymanie poziomu testosteronu, co ma znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia mężczyzn.

Czy są doświadczenia Proliben Max lub oceny klientów?

Aby uzyskać pełny obraz kapsuł, nie chcieliśmy polegać wyłącznie na naszym własnym autoteście przy tworzeniu tego raportu. Właśnie dlatego zbadaliśmy na różnych stronach internetowych i forach, jakie doświadczenia Proliben Max z preparatem mieli inni użytkownicy. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyliśmy, było to, że doświadczenia większości użytkowników były tak samo negatywne jak nasze.

Większość mężczyzn nazywa wzmacniacz seksualny stratą pieniędzy, ponieważ nie pomagał im w zwiększeniu liczby plemników. Inne świadectwa mówią, że po aplikacji musieliby nawet poddać się leczeniu przez swojego urologa, ponieważ odczuwali silny ból. Wszyscy użytkownicy testowali Proliben Max przez dłuższy okres od 4 do 6 tygodni i nadal nie widzieli żadnej poprawy.

Dla kogo są kapsułki?

Według producenta Proliben Max powinien być odpowiedni dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swój wytrysk, a tym samym swoją przyjemność seksualną. Według producenta może być stosowany w leczeniu problemów z potencją i erekcją. Ponadto orgazm powinien być odczuwany intensywniej podczas stosunku płciowego. Powinno to być możliwe dzięki zwiększonemu libido. Jednak nie ma naukowych dowodów na to, że ten efekt faktycznie występuje.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Proliben Max?

W międzyczasie przeprowadzane są niezależne testy i raporty z badań dla wielu wzmacniaczy seksualnych w celu sprawdzenia ich skuteczności. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych wskazówek, że raporty z badań dla Proliben Max zostały już opublikowane w Internecie. Dlatego działanie tego preparatu nie może być naukowo udowodnione.

Od kilku lat niezależna organizacja konsumencka postawiła sobie za cel przetestowanie różnych produktów na potencję. Tylko garstka z nich poradziła sobie dobrze. Podczas naszych badań nie znaleźliśmy raportu Stiftung Warentest na temat Proliben Max.

Stosowanie Proliben Max

Producent wyjaśnia na swojej stronie internetowej, że kapsułki należy przyjmować nie tylko przed stosunkiem seksualnym. To kuracja, która powinna być prowadzona przez co najmniej 30 dni. Podczas przyjmowania Proliben Max ważne jest, aby codziennie przed śniadaniem zażywać 1 kapsułkę, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki 2 kapsułek dziennie.
Czy powinieneś omówić spożycie z lekarzem?

Producent mówi na to „Nie”. Przed zażyciem Proliben Max zazwyczaj nie trzeba rozmawiać z lekarzem, gdyż jest to preparat naturalny. Dlatego powinien być dobrze tolerowany przez każdą osobę. Jednak w naszym autoteście stwierdziliśmy, że nasz tester doświadczył pewnych skutków ubocznych. Dlatego nie można wykluczyć, że można mieć nietolerancję lub alergię na składnik.

Efekty Proliben Max

Producent na swojej stronie internetowej podaje jedynie niejasne stwierdzenia na temat efektu Proliben Max. Należy zauważyć, że różne składniki aktywne mają na celu stymulowanie produkcji nasienia, a tym samym leczenie problemów z potencją. Ponadto składniki powinny również prowadzić do lepszego wytrysku. Jednak na stronie sprzedażowej nie podano informacji o tym, jak ta poprawa w organizmie powinna faktycznie przebiegać.
Kiedy zaczyna obowiązywać?

Według producenta nie ma natychmiastowego efektu Proliben Max. Wskazuje, że musisz brać kapsułki przez co najmniej 2 tygodnie, aż zobaczysz poprawę. Ten czas byłby niezbędny, aby organizm przyzwyczaił się do składników. Jednak podczas naszego autotestu stwierdziliśmy, że nie ma efektu nawet po 4 tygodniach. Inni użytkownicy, którzy przyjmowali kapsułki dłużej niż 4 tygodnie, mieli to samo doświadczenie.

Skład Proliben Max

Zanim przygotujemy raport, dokładnie analizujemy poszczególne składniki produktu. Wiele mówią o skuteczności produktu. Dlatego postanowiliśmy wymienić dla Ciebie różne składniki Proliben Max i bardziej szczegółowo wyjaśnić ich działanie, abyś mógł również uzyskać lepszy przegląd produktu.

 • L-Arginine HCI L-Lysine HCl: Ten aminokwas w Proliben Max pełni ważną funkcję. Służy do syntezy tlenku azotu. W ten sposób powinno być możliwe utrzymanie elastyczności układu krążenia. Wiadomo również, że aminokwas naśladuje produkcję innych męskich hormonów. Jednak nie ma naukowych dowodów na to, że L-arginina może zwiększać produkcję plemników.
 • Maca Tuber: Maca jest od dawna znana w Ameryce Południowej i od kilku stuleci jest tam używana przez rdzenną ludność jako naturalny wzmacniacz seksualny. Mówi się również, że ma pozytywny wpływ na poziom testosteronu w Proliben Max.
 • Żurawina: te jagody mają działanie zapobiegawcze. Zapobiegają infekcjom dróg moczowych i pęcherza moczowego.
 • Pumpkin: to nic innego jak angielskie słowo oznaczające dynię. W Proliben Max również mówi się, że promuje krążenie krwi w ciele, a tym samym wspiera cały układ sercowo-naczyniowy. Mówi się również, że promuje męską prostatę.
 • Cynk: Cynk jest ważnym składnikiem ogólnego stanu zdrowia. Nie tylko poprawia mobilność fizyczną, ale mówi się również, że promuje jakość nasienia u mężczyzn. Ponadto powinien być w stanie zharmonizować metabolizm testosteronu.
 • L-karnityny: Fumaran Ten aktywny składnik Proliben Max jest związkiem aminokwasowym. Promuje dopływ tlenu do serca i wspomaga cały układ krążenia. Jednocześnie zwiększa się metabolizm tłuszczów.

Producent stosuje również następujące składniki:

 • Stearynian magnezu
 • Celuloza mikrokrystaliczna
 • Dwutlenek krzemu
 • lukrecja
 • Sarsaparilla RT

Skutki uboczne Proliben Max

Producent twierdzi, że skutki uboczne i skutki uboczne Proliben Max są wykluczone podczas przyjmowania kapsułek. Ponieważ preparat składa się z naturalnych składników aktywnych, powinien być również dobrze tolerowany przez wszystkich. Jednak podczas naszych badań wielokrotnie byliśmy w stanie znaleźć referencje od mężczyzn, którzy skarżyli się na bóle głowy i bóle brzucha podczas przyjmowania kapsułek.

Nasz badany Matthias miał te same skutki uboczne podczas naszego autotestu. Dlatego zalecamy samodzielne sprawdzenie, czy nie masz alergii lub nietolerancji na dany składnik, zanim go zażyjesz.

Gdzie kupić Proliben Max?

Jeśli chcesz kupić Proliben Max, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Ponieważ jest to naturalny wzmacniacz seksualny, który nie ma PZN, nie mogliśmy go znaleźć w żadnej aptece ani w aptece internetowej. Kapsułek nie można kupić online na platformach takich jak eBay. To samo dotyczy drogerii takich jak Rossmann czy DM.

Cena Proliben Max

Cena Proliben Max zależy od wybranego pakietu. Producent oferuje na swojej stronie pakiet startowy za 45 euro, który zawiera łącznie 60 kapsułek. Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z pakietu Ultra, który zawiera 120 kapsułek i kosztuje 120 euro. Największym opakowaniem jest opakowanie Xtreme zawierające 180 kapsułek. To kosztuje 90 euro.

Nie ma żadnych kosztów wysyłki, bez względu na wybrany pakiet. Dodatkowo w trakcie składania zamówienia masz możliwość zakupu kolejnego produktu. W tym przypadku jest to Xtrasize, który można wykorzystać do powiększania penisa.

Często Zadawane Pytania

Odkąd Proliben Max staje się coraz bardziej popularny, codziennie otrzymujemy nowe pytania dotyczące wzmacniacza seksualnego. Poniżej wymienimy najczęściej zadawane pytania i odpowiemy na nie jak najdokładniej.

Gdzie kupić Proliben Max?

Kapsułki można zamawiać wyłącznie za pośrednictwem strony sprzedaży producenta. W tej chwili nie można kupić wzmacniacza seksualnego w aptekach, sklepach internetowych czy drogeriach.

Jak mam brać kapsułki?

Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek Proliben Max dziennie z wystarczającą ilością wody. Można go przyjmować rano przed śniadaniem lub przed dwoma innymi głównymi posiłkami.

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy dla Proliben Max?

Producent reklamuje się na swojej stronie internetowej z gwarancją zwrotu pieniędzy. Nie podano jednak żadnych dalszych informacji o tym, jak długo ta gwarancja powinna trwać i jakie kroki należy podjąć jako klient, aby odzyskać pieniądze. Po złożeniu zamówienia nie otrzymaliśmy żadnej informacji z kim się skontaktować w przypadku reklamacji.

Czy Proliben Max nadaje się również do powiększania penisa?

Nie, producent zwraca uwagę, że kapsułki nadają się tylko do powiększania płynu nasiennego i zwiększania przyjemności seksualnej. Producent oferuje kolejny produkt na powiększanie penisa. Nie ustalono jednak, czy ten produkt rzeczywiście pomaga powiększyć penisa.

Czy możesz liczyć na dyskrecję przy składaniu zamówienia?

Tak, producent Proliben Max wyjaśnia na swojej stronie sprzedaży, że wszystkie zamówienia są dyskretnie pakowane. Dlatego z opakowania nie powinno jasno wynikać, jaka jest zawartość opakowania.

Ocena Proliben Max

Producent Proliben Max na swojej stronie internetowej składa wielkie obietnice. W ciągu kilku tygodni powinno być możliwe zwielokrotnienie ilości plemników do 500% i zwiększenie popędu seksualnego. Podobnie jak w innych prezentowanych już produktach, takich jak Maral Gel , problemy z potencją i erekcją powinny odejść w przeszłość. Jednak ten efekt nie zmaterializował się w naszym autoteście.

Ponadto dzięki naszym badaniom odkryliśmy, że wielu innych klientów miało również negatywne doświadczenia z tym wzmacniaczem seksualnym, a nawet zmagało się z poważnymi komplikacjami podczas jego przyjmowania. Ponieważ producent posługuje się błędnym raportem lekarza, musieliśmy poważnie wątpić w powagę firmy. Dlatego nie możemy nikomu polecić Proliben Max.

Dodaj komentarz