Keto Light – Oszustwo na odchudzanie? Opinie produktu.

Rate this post

Keto Light to jeden z najbardziej znanych zastępujących koktajli posiłki, które są obecnie dostępne na rynku. Z pomocą tego urządzenia odchudzającego odchudzanie powinno stać się prawdziwą bułką z masłem. Ponieważ konwencjonalne posiłki są po prostu zastępowane jednym z tych koktajli.

Ale czy naprawdę można w ten sposób trwale schudnąć i czy ta praktyka jest naprawdę nieszkodliwa dla zdrowia? Intensywnie zajmowaliśmy się Keto Lightem i informujemy o naszych wynikach w następnym artykule.

Co to jest Keto Light?

Różne produkty należące do tzw. pod nazwą Keto Light diet formowych sprzedawane są . Diety te opierają się na zasadzie, że posiłki zastępowane są koktajlem odchudzającym. W tych koktajlach nie może być więcej niż 400 kalorii.

Ponadto koktajle zawierają wszystkie ważne składniki odżywcze , które w innym przypadku są wchłaniane przez odpowiedni posiłek. Ta specjalna kompozycja ma na celu zapobieganie objawom niedoborów podczas diety. Keto Light jest oferowany przez producenta w różnych formach – do użytku domowego, jak i w podróży.

Test Keto Light

Producent obiecuje bardzo szybki sukces klienta. Klienci mogą sami zdecydować, czy chcą zastąpić jeden, dwa lub wszystkie trzy posiłki koktajlem. Koktajl zużywa mniej kalorii, niż faktycznie potrzebuje organizm.

W związku z tym organizm jest zmuszony do zaspokojenia własnych potrzeb z rezerw tłuszczu. W ten sposób rączki miłości powinny się stopić. Byliśmy ciekawi i postanowiliśmy zrobić test Keto Light z ochotnikiem. Julia, 25 lat i 1,75 cm wzrostu, na początku naszego testu ważyła 80 kg.

Dzień 1

Na początku naszego testu omówiliśmy z Julią dokładną procedurę. W pierwszej fazie nasza osoba testująca powinna zastąpić wszystkie trzy posiłki koktajlem. Musiały być przygotowane zgodnie z zaleceniami producenta. W tym celu wlej do szklanki od 200 do 300 ml wody, odtłuszczonego mleka lub maślanki.

Alternatywnie można również użyć wytrząsarki. Następnie dodaje się dwie łyżeczki oleju roślinnego (wysokiej jakości). Na koniec dodaj proszek Keto Light do mieszanki i energicznie wymieszaj. Producent zaznacza na swojej stronie, że prawidłowa wielkość porcji proszku zależy od wielkości ciała.

Z reguły podaje: Rozmiar ciała – 100 = ilość proszku w gramach, gdzie 10 gramów proszku odpowiada jednej czubatej łyżce stołowej. Julia obiecała zachować wszystkie te wytyczne.

Dzień 30

terminie Po miesiącu Julia wróciła do naszej praktyki w umówionym . Nasza osoba testująca stwierdziła, że ​​aplikacja i dawkowanie koktajli było bardzo łatwe i do tej pory nie miała żadnych skutków ubocznych. Po fazie startowej, która dla naszej osoby testowej trwała 14 dni, rozpoczęła się faza redukcji.

W tej fazie Julia zastąpiła tylko dwa posiłki koktajlem. Podczas naszej inspekcji stwierdziliśmy, że waga Julii zmieniła się tylko minimalnie. Zamiast 80 kg było to teraz 78,2 kg.

Dzień 45

Kolejne 14 dni później odbyła się nasza końcowa inspekcja. Zapytaliśmy ponownie, czy Julia naprawdę przestrzegała dawkowania i aplikacji. Ona nam to potwierdziła. Nasza osoba testująca stwierdziła również, że nie zmieniła niczego w swoich nawykach żywieniowych.

Ostateczny wynik był tym bardziej rozczarowujący. W ciągu 45 dni nasza osoba testująca straciła w sumie tylko 2,5 kg dzięki Keto Light i teraz ważyła 77,5 kg.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Jeśli 2,5 kg to za mało w 45 dni, możesz z łatwością skorzystać z bardziej skutecznych alternatyw. Tutaj możemy spalacz tłuszczu Ideal Slim polecić . To niemiecki producent, który udowodnił już swoją skuteczność w kilku badaniach.

Co więcej, spalacz tłuszczu został już kilkakrotnie przetestowany przez naszych czytelników i okazał się niezwykle skuteczny . Dostarczyliśmy również odpowiedni raport z doświadczeń.

Liczne doświadczenia Keto Light i raporty terenowe można znaleźć na stronie internetowej producenta. Chcieliśmy jednak wiedzieć, czy opinie innych klientów można znaleźć również w Internecie. W związku z tym szukaliśmy doświadczeń z tymi wstrząsami na różnych stronach internetowych i na forach. Poniżej przedstawiamy trzy raporty od klientów.

Pierwszy klient usłyszał o Keto Light od znajomych. Puszka proszku została szybko kupiona, ale niestety nie było zamówienia – chociaż ten klient wyraźnie zastosował się do instrukcji.

Keto Light doświadczenia krytyki oceny raportu terenowegoDruga klientka również pisze raczej negatywnie o wstrząsach w swoim raporcie z doświadczeń. Jako kobieta pracująca czasami miała trudności z przygotowaniem koktajlu podczas przerwy na lunch. I ta dama również wykazywała tylko niewielkie zmiany wagi o 2 kg w ciągu ośmiu tygodni.

Ostatni raport z doświadczeń pochodzi od mężczyzny, który chciał szybko zrzucić kilka kilogramów przed wyjazdem na wakacje. Codziennie zamieniał swoje trzy posiłki na koktajle. Był też bardzo zadowolony z efektu odchudzania, ale już na wakacjach przybrał na wadze w postaci efektu jojo.

Stiftung Warentest nie zajmował się konkretnie Keto Light, ale na stronie internetowej znajduje się szczegółowy raport z testu na temat diet formuł . W tym raporcie Stiftung Warentest pisze, że chociaż te diety mogą pomóc szybko schudnąć, mają również ogromny wpływ na metabolizm.

W takim przypadku mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak zaparcia, problemy z koncentracją lub słabe krążenie. Ponadto Stiftung Warentest odnosi się również do efektu jojo, który często występuje po takiej diecie.

Dla kogo jest Keto Light?

Keto Light jest określany na własnej stronie internetowej jako wzmacniacz metabolizmu. Stosując koktajle, nadmiar kilogramów powinien w krótkim czasie spaść. Dodatkowo koktajle są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły zastąpić kompletny posiłek.

Więc szybko schudnąć jeśli chcesz i nie przeszkadza fakt, że posiłki muszą być zastąpione przez drgania, powinieneś być w stanie osiągnąć pożądaną wagę z proszkiem.

Spożycie kalorii nie powinno być jedynym celem diety. Podaż składników odżywczych optymalny nie musi być również zapominać. Z tego powodu Keto Light opiera się na specjalnym czterofazowym planie. Aplikacja i dawkowanie Keto Light powinno być zawsze zgodne z zaleceniami producenta.

Wielkość porcji zależy od wielkości ciała. Ogólna zasada jest taka: Rozmiar ciała – 100 = ilość proszku w gramach 10 gramów odpowiada jednej czubatej łyżce proszku. Proszek dobrze miesza się w 200 ml do 300 ml wody, chudego mleka lub maślanki razem z dwiema łyżeczkami wysokiej jakości oleju roślinnego (rzepakowego, orzechowego lub lnianego), a następnie wypija.

W pierwszej fazie organizm wprowadzany jest do diety. Faza startowa Keto Light trwa od trzech do maksymalnie 14 dni i zależy od tego, ile można stracić w danym okresie.

W tej fazie wszystkie trzy posiłki zostają zastąpione koktajlem . Producent zaleca również spożywanie bulionu warzywnego. Poza wodą i niesłodzoną herbatą w tej fazie zabronione są inne pokarmy i napoje.

W drugiej fazie fazę redukcji, śniadania i kolacje zastępuje się koktajlem Keto Light . Na obiad należy wybrać danie o niskiej zawartości węglowodanów.

Aby uzyskać najlepszy wynik, należy unikać przekąsek i przekąsek. W tej fazie powinna nastąpić pożądana redukcja wagi. Ponadto faza ta może być prowadzona aż do osiągnięcia pożądanej wagi.

W fazie stabilizacji tylko jeden posiłek zostaje zastąpiony koktajlem . Producent Keto Light zaleca w tym przypadku obiad. Podczas pozostałych dwóch posiłków należy ponownie polegać na posiłkach niskowęglowodanowych. W ten sposób organizm powinien ponownie przyzwyczaić się do „normalnej” diety.

Ostatnia faza jest prawdopodobnie najważniejsza. Tutaj znowu spożywane są trzy zdrowe posiłki . Alternatywnie posiłek można zastąpić połową koktajlu Keto Light rano lub wieczorem. Ta faza jest ważna, aby nie przytyć ponownie po diecie.

Dieta Keto Light jest przeznaczona dla każdego, kto chce szybko zrzucić kilka kilogramów przed wyjazdem na wakacje. Dieta ta obejmuje okres 14 dni . W pierwszym tygodniu wszystkie posiłki zastępuje jeden shake, a w drugim tylko dwa posiłki.

Dlatego dieta Keto Light szybka i brudna składa się tylko z dwóch faz . Jeśli jednak chcesz schudnąć jeszcze więcej, możesz zastąpić wszystkie posiłki koktajlami w ciągu dwóch tygodni. Przy pomocy tej specjalnej diety pożądaną sylwetkę bikini należy osiągnąć przed wakacjami.

Historia Keto Light zaczyna się ponad 30 lat temu w małym miasteczku Bienbüttel w północnych Niemczech. Tutaj naturopata Hubertus Trouillé opracował produkt dla swoich pacjentów, aby poprawić funkcje metaboliczne w naturalny i zdrowy sposób.

W domowej kuchni Trouillé i jego syn próbowali różnych mieszanek składników odżywczych. W końcu powstała unikalna receptura, która stanowi podstawę dzisiejszego Keto Light. Trouillé szybko zauważył u swoich pacjentów poprawę poziomu energii i utratę wagi.

Od 2010 roku Keto Light zawsze był na pierwszym miejscu w badaniu OTC. Dziś produkt sprzedawany jest nie tylko w Niemczech , ale także w USA, Kanadzie, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Austrii.

Keto Light efekty

Liczne sukcesy Keto Light i informacje można znaleźć w Internecie, które można osiągnąć. Dostępne są nawet dowody naukowe i badania, które koncentrują się na skuteczności koktajli. Skutecznością tego produktu zajmowały się już znane instytuty, takie jak Uniwersytet we Fryburgu, Zachodnioniemieckie Centrum Diabetologii i Zdrowia czy London Metropolitan University.

Wszystkie te badania dowodzą skuteczności koktajli. W niedawnym badaniu przeprowadzonym na Uniwersytecie Alberta w Kanadzie bardziej szczegółowo zbadano wpływ wstrząsów na metabolizm. Badanie wykazało, że składniki pozytywnie stymulują metabolizm tłuszczów.

Jednak w doniesieniach specjalistycznych pojawiają się również wzmianki o tym, że po diecie ponownie przybrać na wadze może , pod warunkiem, że posiłki nie będą już zastępowane przez koktajle. Efekt jojo pojawia się zawsze wtedy, gdy klienci znów zaczynają jeść „normalnie”.

Skład Keto Light

Keto Light reklamowany jest głównie tym, że shake w proszku zawiera głównie naturalne składniki. Keto Light składniki obejmują:

białko sojowe 50%, miód pszczeli 25%, odtłuszczony jogurt mleczny w proszku 23%, chlorek potasu, cytrynian magnezu, krzemionka sypka, cytrynian wapnia, witamina C, niacyna, ryboflawina barwiąca, witamina E, tlenek cynku, fumaran żelaza, siarczan manganu , pantotenian wapnia D, witamina B2, witamina B6 , witamina A, kwas foliowy, jodek potasu, selenian sodu, biotyna, witamina D3, witamina B12 .

  • Białko sojowe: białko sojowe zawiera β-konglicyninę. Zmniejszy to masę ciała i tkankę tłuszczową. Ponadto β-konglicynina zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.
  • Chlorek potasu: Chlorek potasu znajduje się we wszystkich ludzkich komórkach. Jest również często określany jako środek na błonę śluzową. Chlorek potasu ma właściwości fibrynolityczne, czyli rozpuszczające włókna.
  • Cytrynian magnezu: Magnez jest szczególnie ważny dla spalania tłuszczu, ponieważ w ten sposób napędzane są enzymy spalające tłuszcz. Magnez jest również niezbędny do syntezy białek.
  • Biotyna: Jeśli organizm ma mało biotyny lub nie ma jej wcale, ważne procesy metaboliczne mogą zachodzić tylko powoli lub wcale. Zbyt mała ilość biotyny w organizmie prowadzi między innymi do wysypek skórnych czy wypadania włosów.

Aby móc trwale schudnąć za pomocą koktajli, o zbilansowaną i zdrową dietę należy zadbać . Z tego powodu producent udostępnił na stronie specjalne przepisy Keto Light.

Dzięki nim zachowania żywieniowe powinny być lepiej kontrolowane po fazie początkowej. Przepisy zawierają wariacje na zdrowe śniadanie, zupy, dania mięsne, rybne, wegetariańskie i niskokaloryczne napoje.

Formuły diet, takie jak Keto Light, opierają się na bardzo prostej zasadzie: posiłki zastępuje koktajl. Przy tych dietach powinno być możliwe zmniejszenie masy ciała o 0,5 do 2 kg na tydzień. Jednak diety te nie nadają się do rozwijania świadomości zdrowego odżywiania.

W związku z tym bardzo szybko po diecie efekt jo-jo może wystąpić również . Przede wszystkim diety te są bardzo radykalne. Ingerują ogromnie w metabolizm, a organizm nie otrzymuje wymaganych kalorii w okresie diety.

Chociaż producent nie jest świadomy żadnych skutków ubocznych Keto Light, diety formuł bardzo często mają negatywne skutki uboczne, takie jak zawroty głowy, zaparcia czy obniżona wydajność.

Gdzie kupić Keto Light?

Chcesz kupić Keto Light? Wtedy można to zrobić np. w różnych drogeriach takich jak Rossmann czy dm. Koktajl w proszku można również kupić w aptekach i wielu aptekach internetowych. Możesz również zamówić produkt na platformach handlowych, takich jak Amazon lub w wielu innych sklepach internetowych.

Cena Keto Light

Cena Keto Light jest bardzo różna w zależności od dostawcy. W związku z tym przedział cenowy za puszkę proszku wynosi od 14,80 euro do 23,34 euro . Jedna puszka zawiera 500 g proszku. Biorąc pod uwagę duży zakres cen, warto dokładniej porównać ceny.

Często Zadawane Pytania

Keto Light powinien pomóc Ci szybko i skutecznie zredukować własną wagę. Posiłki zastępowane są koktajlami, które mają dostarczyć organizmowi mniej kalorii, ale wystarczającą ilość składników odżywczych. Najważniejsze informacje o tym produkcie znajdziesz w poniższych pytaniach i odpowiedziach.

Czy koktajl Keto Light jest kompletnym zamiennikiem posiłku?

Według producenta shake powinien być w stanie zastąpić pełny posiłek. Podkreśla się, że organizm nie otrzymuje pustych kalorii. Zamiast tego organizm otrzymuje wszystkie ważne składniki odżywcze i niezbędne aminokwasy, a także witaminy, pierwiastki śladowe i minerały poprzez koktajl.

Czy z Keto Light można trwale schudnąć?

Keto Light Vitalkost został zaprojektowany z myślą o długoterminowym planie. Ten specjalny program składa się z fazy początkowej, która powinna trwać maksymalnie 14 dni. Po tej fazie tylko dwa posiłki są zastępowane koktajlem zamiast trzech, aż do osiągnięcia pożądanej wagi.

Następnie dziennie przyjmuje się dwa zdrowe posiłki i koktajl. Tak zwana faza stabilizacji trwa od sześciu do ośmiu tygodni. Producent twierdzi, że nawet po osiągnięciu pożądanej wagi, witalna żywność może nadal być zintegrowana z codziennym życiem, aby móc nadal dostarczać organizmowi wystarczającą ilość witamin i składników odżywczych.

Proszek może być używany jako zamiennik posiłku przez wiele miesięcy. Jeśli jednak stosujesz go przez dłuższy czas i zastępujesz więcej niż jeden posiłek, powinieneś zadbać o to, aby organizm był zaopatrzony w wystarczającą ilość magnezu.

Ile białka dziennie ma sens?

Według Niemieckiego Towarzystwa Żywienia (DGE) dziennie powinno się spożywać 0,8 g białka na kilogram masy ciała.

Czy laktoza nie zawiera laktozy?

Producent oferuje teraz również Keto Light w wersji bez laktozy. W tym przypadku stosuje się sprawdzone i przetestowane surowce, takie jak soja i miód, a także jogurt bez laktozy. W ten sposób koktajle można również spożywać, jeśli nie tolerujesz laktozy. O tym, że Keto Light nie zawiera laktozy świadczy mały nadruk na opakowaniu.
Jakie są wartości odżywcze koktajlu?

Koktajle Keto Light są bogate w składniki odżywcze i inne ważne dla organizmu składniki odżywcze. W szczegółach na 100 g proszku składa się:

350 kcal kalorii
53 g białka
30 g węglowodanów
2 g tłuszczu
0 g cukru
0 g soli

Keto Light ocena

Keto Light jest reklamowany jako skuteczny proszek, który został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci schudnąć. Posiłki zastępowane są koktajlami, które należy wcześniej przygotować. Wszelkie sukcesy w tej formie diety nie mogą być z góry odrzucone.

Jednak przy tych tak zwanych dietach formułowych istnieje duże prawdopodobieństwo, że po diecie ponownie przyrost masy ciała nastąpi . Produkt nie mógł nas przekonać w naszym teście.

Nasza osoba testowa straciła bardzo niewiele na wadze, chociaż ściśle przestrzegała instrukcji producenta. Z tego powodu nie możemy tej metody odchudzania zaklasyfikować jako skutecznej i nie możemy polecić zakupu dla Keto Light.

Dodaj komentarz