Kanabialica – Oszustwo na odchudzanie? Opinie produktu.

Rate this post

Produkt Kanabialica jest wielokrotnie wymieniany w Internecie jako poufna wskazówka do skutecznego zmniejszania masy ciała bez konieczności specjalnego wysiłku lub jakichkolwiek ograniczeń w życiu codziennym. Ponadto wielokrotnie podkreśla się, że można to również wykorzystać do leczenia ataków lękowych, jako efekt uboczny, że tak powiem. Wystarczające powody, abyśmy przyjrzeli się bliżej Kanabialica. Pamiętajmy, że według danych które udostępniło Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością jakiś czas temu, niemal połowa polek i polaków ma problem z otyłością.

Co to jest Kanabialica?

Produkt Kanabialica to preparat, który ma pomóc Ci skutecznie schudnąć. Powinno być możliwe pozostawienie diety bez zmian. Według producenta działanie produktu powinno być tak proste, jak genialne: zgodnie z tym preparat pomaga organizmowi uwolnić ciała ketonowe niezbędne do spalania tłuszczu, które aktywują się również np. podczas okresowego postu.

Ale nie tylko sposób działania różni się od innych produktów oferowanych do spalania tłuszczu. Jako jeden z nielicznych preparatów Kanabialica oferowany jest w postaci kropli, co powinno umożliwić szybsze wchłanianie do organizmu.

Kanabialica – Test

Informacje, które udało nam się znaleźć na temat kropli Kanabialica, początkowo nas pozytywnie nastrajały. Britta podeszła do nas, gdy jeszcze prowadziliśmy badania. Britta ma 40 lat, od jakiegoś czasu dba o czystość w naszych biurach i z przymrużeniem oka określa siebie jako „kulę do pocałunków”. Według jej własnego oświadczenia „po prostu uwielbia jeść” i nie chce przegapić posiłku ani ograniczyć się w żaden inny sposób.

Niemniej jednak byłaby zadowolona z nieco niższej masy ciała, dlatego zainteresowała ją również udział w naszym teście Kanabialica. Jej wcześniejsze próby walki z nadwagą poprzez specjalny program sportowy lub różne formy przerywanego postu nie zakończyły się trwałym sukcesem.

Tydzień 1

Najpierw omówiliśmy szczegóły eksperymentu z Brittą. Musisz wprowadzić swój organizm „w stan ketozy”, aby aktywnie stymulować spalanie tkanki tłuszczowej. Poradziliśmy jej, aby dwa do trzech kropli Kanabialica pod językiem dwa razy dziennie i pozostawić na minutę przed połknięciem. Zalecamy również, aby zawsze przyjmowała krople przed posiłkami.

Tydzień 2

Britta wspomniała jako pierwszą rzecz, że nie doświadczyła żadnych skutków ubocznych i że krople Kanabialica były „bardzo smaczne”. Jednak do tego momentu nie odczuła żadnych zmian. Jej łuski również nadal pokazywały jej zbyt dużą wagę.

Otwarcie przyznała, że ​​w minionym tygodniu kilka razy późnym wieczorem zakradała się do lodówki, aby zaspokoić głód. Te pragnienia jedzenia należy właściwie zapobiegać, biorąc Kanabialica.

Tydzień 3

Britta wciąż była w dobrym nastroju, nawet jeśli jej stan i waga nie uległy zmianie. Zasugerowaliśmy, aby przerwała test Kanabialica, ponieważ się nie powiódł, ale Britta naprawdę chciała go dokończyć – po rozpoczęciu.

Negatywnie wymieniła jednak teraz smak kropli Kanabialica, który wpływa na przyjemność z kolejnego posiłku. Z tego powodu wyznała nam, że w niektórych przypadkach nie zażywała kropli bezpośrednio przed posiłkami, ale raczej w pewnej odległości przed posiłkami.

Tydzień 4

Na spotkaniu zamykającym Britta nie straciła poczucia humoru, ale też nie straciła ani grama masy ciała. Wzruszając ramionami, zauważyła, że ​​przynajmniej nie doznała żadnych szkód w wyniku spożycia. Więc po prostu zarejestrowała to jako kolejną nieudaną próbę zrzucenia wagi. Zgodziliśmy się z nią zaklasyfikować sukces kropli Kanabialica jako nie podany.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Pomimo niepowodzenia naszego – lub Britty – testu produktów, pozostaliśmy przy piłce i badaliśmy produkty, które mogą pomóc w spalaniu tłuszczu. Analiza wielu źródeł doprowadziła nas do oczywistego założenia, że ​​łatwiej jest wiązać kalorie z pożywienia, aby organizm nie mógł ich przyswoić.

Aktywacja ciała ketonowego, o której wspomina producent Kanabialica, jest trudna lub niemożliwa do osiągnięcia. Dlatego polecamy spalacz tłuszczu Ideal Slim jako alternatywę, która opiera się na innej zasadzie działania. Udowodnił już swoją skuteczność w licznych testach i badaniach, a także przekonał wielu naszych czytelników.

Czy są jakieś Kanabialica doświadczenia z lub oceny klientów?

Zanim zatwierdzimy, że produkt ma działanie lub nawet nieskuteczność, oczywiście przeprowadzamy bardzo dokładne badania. W naszej ocenie uwzględniamy również głosy poprzednich użytkowników. Jeśli chodzi o doświadczenia z Kanabialica, głosy te były konsekwentnie negatywne.

W rzeczywistości nie mogliśmy znaleźć ani jednej recenzji użytkownika, która potwierdzałaby obiecany efekt produktu. Żaden użytkownik nie był w stanie określić żadnej utraty wagi, którą można by przypisać przyjmowaniu kropli Kanabialica. Nawet krążąca plotka (niepotwierdzona przez producenta), że krople mogą pomóc w walce z lękiem i napadami paniki, niestety nie może być potwierdzona przez obserwację użytkowników.

Niestety to właśnie skutki uboczne są szczególnie adresowane przez użytkowników. Jako takie wymienia się mdłości lub zmiany w odczuwaniu smaku. Przyjmowanie Kanabialica wpłynęłoby również na smak spożywanego później posiłku.

W przeszłości miałem dobre doświadczenia z preparatami spożywczymi, ale w tym momencie muszę odradzać Kanabialica. Poza drobnymi skutkami ubocznymi (problemy ze smakiem, problemy żołądkowe) niestety nie było żadnego wpływu na moją wagę. W związku z tym niestety nie mogę podać rekomendacji produktu.

Raport doświadczeń z doświadczeń Kanabialica

Wiele celebrytów wielokrotnie zasilało młyn plotek z powodu nieuczciwych kampanii reklamowych. Ich twarze są więc kojarzone z usługami lub produktami, z którymi tak naprawdę nie są związane. Wydaje się, że tak też jest w przypadku produktu Kanabialica. Ponieważ podczas naszych badań natknęliśmy się na artykuł, w którym takie gwiazdy jak Sonya Kraus, Maite Kelly czy Eva Longoria relacjonują swój sukces z kroplami.

Jednak ten artykuł nie wydawał się nam do końca wiarygodny, co zostało potwierdzone po krótkim researchu. Ponieważ nie ma ani jednego godnego zaufania źródła, w którym celebryta wyraża się pozytywnie o działaniu kropli Kanabialica.

Wbrew plotkom, z których część podobno jest podsycana przez producenta, ten produkt nie był jeszcze pokazywany w słynnym programie telewizyjnym „Den of the Lions”. Według naszych badań, krążące doniesienia o produkcie Lions’ Den oparte są na czystych fałszywych wiadomościach, w których nawet rzekomo prawdziwe zdjęcia często okazują się jedynie podróbkami Photoshopa.

W rzeczywistości pokazane zdjęcia dotyczą wynalazców produktu Mabyen. Tutaj również producent Kanabialica stara się oszukać swoich klientów i zachęcić ich do zakupów za pomocą wątpliwych materiałów reklamowych.

Dla kogo przeznaczone są krople?

Jak podaje producent, krople przeznaczone są dla każdej osoby dorosłej, która przy niewielkim wysiłku chce skutecznie zredukować swoją wagę. W zasadzie Kanabialica może być zatem używany niezależnie od wieku i kondycji fizycznej użytkownika. Widać jednak, że producent wyraźnie nie zaleca swoich kropli dla nieletnich.

Wiarygodne badania i testy przeprowadzone przez niezależne instytuty lub stowarzyszenia są na ogół dobrą pomocą w lepszej ocenie produktu. Jeśli chodzi o konkretny przypadek Kanabialica, nasze pytania niestety pozostają w dużej mierze bez odpowiedzi. Producent odwołuje się do produkcji w UE i wymienia surowe kryteria jakości. Producent wspomina również o „niezależnych laboratoriach”, dzięki którym produkt jest na bieżąco sprawdzany pod kątem jakości i bezpieczeństwa. Nie można jednak znaleźć więcej szczegółów na ten temat.

Oczywiście największa niemiecka niezależna firma testująca zajmowała się już produktami, które są oferowane w celu zmniejszenia masy ciała. Nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych informacji o Kanabialica Stiftung Warentest, ani online, ani bezpośrednio przez instytut. Dlatego zakładamy, że do tej pory nie przeprowadzono tam żadnego testu produktów tych kropli. Oczywiście nie możemy wykluczyć, że nadrobimy to w przyszłości.

Spożycie i dawkowanie Kanabialica

Przyjmowanie i dawkowanie tego produktu powinno być jeszcze łatwiejsze i wydajniejsze ze względu na postać dawkowania w postaci kropli. Według producenta składniki aktywne mogą być lepiej przyswajalne przez organizm ludzki w postaci kropli niż miałoby to miejsce w przypadku kapsułek czy tabletek. W rzeczywistości możliwe jest dostarczanie do organizmu substancji medycznie czynnych przez błonę śluzową jamy ustnej.

Pozostaje wątpliwe, czy ten efekt można również przenieść na czynniki bezpośrednio związane z trawieniem. Według producenta Kanabialica należy przyjmować trzy razy dziennie. Odpowiednia dawka to 2 do 3 kropli, które są przyjmowane bezpośrednio przed posiłkami i powinny pozostać w ustach przez 30 do 60 sekund przed połknięciem.

Konsultacja z lekarzem zwykle nie jest konieczna przed zażyciem Kanabialica. Producent zwraca uwagę na tolerancję ze względu na naturalne składniki, które są (powinny) być dobrze tolerowane przez wszystkie osoby w wieku. Jednak niektórzy poprzedni użytkownicy wspominają o pewnych nudnościach, które przypisują przyjmowaniu produktu. W przypadku osób z wrażliwym żołądkiem lub przewodem pokarmowym wskazane jest skonsultowanie się ze specjalistą, aby w jak największym stopniu wykluczyć ryzyko i skutki uboczne.

Efekty Kanabialica

Większość produktów odchudzających jest dostępna w postaci kapsułek, tabletek lub proszku. Z tym produktem jest inaczej. Dlatego efekt Kanabialica powinien rozwijać się szczególnie dobrze, gdy jest oferowany i przyjmowany w postaci kropli.

Rozpuszczone w ten sposób składniki powinny zatem być łatwiej wchłaniane do organizmu ludzkiego przez błony śluzowe jamy ustnej. Trudno jednak ocenić, czy efekt ten występuje również w przypadku preparatów, których sposób działania jest nierozerwalnie związany z trawieniem. Producent Kanabialica podkreśla również, że towarzyszące ćwiczenia nie są bezwzględnie konieczne do wspomagania działania preparatu.

Jednakże, ponieważ podczas przyjmowania go zmniejszyłyby się złogi tłuszczu pod skórą, zalecana jest pewna aktywność fizyczna w celu zaciśnięcia skóry tak długo, jak przyjmujesz Kanabialica . Producent wymienia jogę jako dobry sposób na przeciwdziałanie wiotczeniu skóry, zwłaszcza na rękach i nogach.

Mimo szeroko zakrojonych badań nie udało nam się znaleźć żadnych informacji o tym, kiedy można spodziewać się efektu Kanabialica. Producent całkowicie milczy na ten temat na swojej stronie produktu, a raporty z doświadczeń poprzednich użytkowników również nie są pomocne. Ponieważ poprzedni użytkownicy i tak nie mogli określić żadnego efektu, kwestia czasu działania jest całkowicie zbędna.

Skład Kanabialica

Składniki Kanabialica są kombinacją naturalnych substancji, których efekty są faktycznie wykrywalne i naukowo uznane. Pozostaje jednak wątpliwe, czy wymienione poniżej substancje mogą ze sobą współpracować, jak twierdzi producent.

  • Aminokwasy: są one ważne dla organizmu, aby móc wiązać i przetwarzać białka. Zwykle są pozyskiwane z pożywienia, ale można je również znaleźć w suplementach diety. Aminokwasy mają ogromne znaczenie w regulacji masy ciała i oczywiście nie powinno ich zabraknąć w produktach takich jak Kanabialica.
  • Olej z nasion konopi: Jest to najwyraźniej główny składnik aktywny Kanabialica. Olej z nasion konopi ma działanie przeciwbólowe, ma również działanie przeciwzapalne i stymuluje metabolizm.
  • CLA: To specjalna forma kwasu linolowego. Działa wspomagająco na układ odpornościowy, a także na różne procesy kataboliczne w organizmie. CLA pomaga spalać tłuszcz i może odgrywać rolę w detoksykacji organizmu. Jednak nie mogliśmy tego ustalić z Kanabialica.
  • Kwasy tłuszczowe Omega 3: Te kwasy tłuszczowe są ważne dla serca i układu krążenia i dlatego powinny być przyjmowane w większych ilościach z pożywieniem. Istnieją również przesłanki, że kwasy tłuszczowe omega 3 mają pozytywny wpływ na metabolizm. Dlatego można je znaleźć również w kroplach Kanabialica.
  • MCT: Ten olej zrobił karierę jako środek poprawiający nastrój w ostatnich latach i jest dodawany do wielu suplementów diety i preparatów stylu życia, tak jak w przypadku Kanabialica. Mówi się również, że ma pozytywny wpływ na metabolizm.

Jakie są możliwe skutki uboczne i zagrożenia?

Według producenta nie ma skutków ubocznych Kanabialica. Z tego powodu produkt polecany jest również wszystkim osobom dorosłym. Zarówno w teście, który przeprowadziliśmy z naszą badaną Brittą, jak iw wypowiedziach poprzednich użytkowników wyraźnie wykazano, że mogą wystąpić niepożądane skutki uboczne. Przede wszystkim obejmuje to mdłości i zakłócający smak potraw.

Nie jest jasne, dlaczego produkt nie jest zalecany dla dzieci i młodzieży. Producent podaje tylko ogólne informacje na ten temat, ale nie podaje żadnych zróżnicowanych informacji. Każdy, kto ma alergię lub nietolerancję na jeden lub więcej składników Kanabialica, powinien generalnie powstrzymać się od przyjmowania tych kropli. Wskazane może być również porozmawianie z lekarzem rodzinnym lub specjalistą.

Gdzie kupić Kanabialica?

Jeśli chcesz kupić Kanabialica, musisz stosunkowo długo szukać. Ponieważ nie posiada PZN, nie jest oferowany w aptece. Obecnie na próżno szukacie tego preparatu na półkach dużych drogerii dm, Rossmann, Budni czy Müller. Oczywiście można go pobrać ze strony sklepu producenta. Możesz również znaleźć krople na platformie zakupowej Amazon.

Należy jednak powiedzieć, że większość trafień, które otrzymujesz wpisując nazwę produktu, prowadzi do innych preparatów. Są one dostępne w postaci kropli, a także w postaci proszków lub kapsułek. Określony sposób działania jest często zasadniczo różny – należy to tutaj dokładnie obserwować. W przeciwnym razie na ogół trudno jest znaleźć Kanabialica w sprzedaży bezpośredniej.

Cena Kanabialica

Jeśli dostaniesz preparat na Amazon, cena może się znacznie różnić. Profilaktycznie warto też szukać kodu rabatowego CBSlim. Większość produktów, które wyświetlają się pod słowem kluczowym na platformie zakupowej to jednak preparaty innych marek, które również mają promować metabolizm tłuszczów. Na stronie producenta znaleźliśmy warstwową cenę Kanabialica.

Tutaj pojedyncza butelka kosztuje 49,95 € plus przesyłka. Jeśli kupisz dwie butelki, każda kosztuje tylko 39,97 €, przy 3 butelkach cena za butelkę spada do 36,65 €. Od zakupu 2 butelek koszty wysyłki są całkowicie wyeliminowane. W bezpośrednim porównaniu z innymi preparatami odchudzającymi ta cena wciąż jest w górnym przedziale. W celu obniżenia kosztów przy zakupie poszukaj kodu rabatowego, jeśli jesteś zainteresowany produktem – jak już wspomniano.

Często Zadawane Pytania

Strona producenta pozostawia wiele pytań od zainteresowanych i użytkowników bez odpowiedzi, na co wielokrotnie narzekają poprzedni kupujący i użytkownicy. Dlatego zbadaliśmy pytania, które wciąż do nas wracają na temat tego produktu. Staramy się na nie odpowiadać możliwie precyzyjnie i zrozumiale. Oto pięć najczęściej zadawanych pytań dotyczących Kanabialica:

Gdzie jest produkowany Kanabialica?

Producent zwraca uwagę, że krople Kanabialica są produkowane w UE i dlatego podlegają specjalnej kontroli bezpieczeństwa i jakości. Producent nie podaje jednak bardziej szczegółowych informacji na temat dokładnego miejsca produkcji.

Czy to ryzykowne?

Prawdopodobnie nie. Substancje zawarte w Kanabialica to substancje naturalne, których skuteczność została naukowo potwierdzona. Nie ma również dowodów na to, że połączenie tych substancji może stanowić zagrożenie. Jednak niektórzy dotychczasowi użytkownicy mówią o występowaniu nudności, a ponadto o zupełnie braku wpływu na ich wagę. Stała kontrola produktu wspomnianego przez producenta powinna zapewnić pewne bezpieczeństwo podczas spożycia.

Czy Kanabialica naprawdę może aktywować ciała Keto?

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na ten punkt dotyczący Kanabialica, ponieważ badania naukowe na ten temat wciąż trwają. Prawie jednomyślna opinia nauki jest taka, że ​​ketogeny nie mogą być aktywowane tak łatwo i bez wysiłku, jak sugeruje tutaj producent. Inaczej jest z tłuszczami w diecie i kaloriami związanymi z żywnością w inny sposób. Znajdują się tu produkty, które przynajmniej częściowo je wiążą i tym samym czynią je bezużytecznymi w cyklu metabolicznym.

Czym są ciała Keto?

Ciała ketonowe (lub ketogeny) to zbiorcze nazwy dla acetooctanu, acetonu i β-hydroksymaślanu. Związki te w znacznym stopniu przyczyniają się do produkcji energii w czasie głodu poprzez aktywację lub przyspieszenie rozpadu tkanki tłuszczowej. Ta zasada może być również stosowana w przypadku postu przerywanego, na przykład: ponieważ organizm nie otrzymuje energii przez pewien czas, wykorzystuje ciała ketonowe do zmniejszenia istniejących rezerw. Powinny również zapewnić efektywniejsze spalanie tłuszczu w Kanabialica.

Czy Kanabialica musi być przyjmowany na stałe?

Brak informacji na ten temat na stronie producenta. Dopóki nie ma skutków ubocznych, w zasadzie nie ma powodu, aby przyjmować produkt na stałe i codziennie. Jednakże, ponieważ nie mogliśmy określić żadnego efektu, kwestionujemy sensowność przyjmowania Kanabialica ogólnie.

Kanabialica Recenzja

Nasza ocena Kanabialica jest dość jasna. Po rozważeniu różnych źródeł, informacji od poprzednich użytkowników i doświadczenia naszej testowanej Britty dochodzimy do wniosku, że nie jest to produkt godny polecenia. Ta ocena opiera się na fakcie, że nie mogliśmy znaleźć żadnych pozytywnych głosów na temat redukcji wagi poprzez spadki .

Ten wniosek jest również zbieżny z odkryciami nauki. Zgodnie z tym, możliwe jest przestawienie organizmu na tzw. metabolizm głodowy poprzez specjalne zachowanie (np. poprzez post przerywany). Jednak naukowcy są zgodni, że ta zmiana zajmuje pewien czas i nie można jej przyspieszyć lub nie można jej znacznie przyspieszyć, nawet za pomocą suplementów diety.

Twierdzenie producenta, że ​​zażywanie Kanabialica może poprawić samopoczucie i stłumić wszelkie zachcianki na jedzenie, nie pasuje do doświadczeń użytkowników lub naszych badanych, którzy często robili nasz autotest, na przykład pomimo zażywania kropli doznawali ataków głodu .

Założenie, że ten środek skutecznie zwalczałby również lęki i ataki paniki, należy całkowicie do królestwa mitów i legend. Należy jednak jeszcze raz podkreślić, że producent też tego nie twierdzi. Wniosek: Istnieje wiele preparatów, które mogą skutecznie wpływać na masę ciała i które uważamy za godne polecenia. Niestety Kanabialica do nich nie należy.

Dodaj komentarz