Ionic White -opinie z forum, gdzie kupić, cena i efekty

Rate this post

System Ionic White składa się z dwóch części:

  1.   żelu z mikroporami, który wnika głęboko w zęby oraz
  2.  opatentowanego światła LED, które aktywuje żel i maksymalizuje jego siłę wybielania.

Producent mówi nam, że system wybielania zębów Ionic White działa szybko, jest bezpieczny i skuteczny, nie powoduje żadnych przebarwień i wrażliwości oraz pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak stosować Ionic White?Ionic-White-jak-dziala-wybielanie

W rzeczywistości, producent gwarantuje zęby, które są co najmniej dwa odcienie jaśniejsze już przy pierwszym użyciu Ionic White, w trzech prostych krokach:

  • Pokryj zęby długopisem wybielającym
  • Świecą jonowe światło na zęby
  • W ciągu kilku minut Twoje zęby będą olśniewająco białe

Kiedy już jednak masz system w domu, czy możesz spodziewać się prawdziwych rezultatów od Ionic White? Nawet wtedy, czy jest to naprawdę;najskuteczniejszy sposób wybielania zębów”;? Czytaj dalej, a my pomożemy Ci podjąć świadomą decyzję.

Jak działa biel jonowa? Jakich składników używa?

Jak już wspomnieliśmy, system Bieli Jonowej składa się z dwóch części. W tej części omówimy jego wybielające pióro.

Chociaż wiemy, że żel Ionic White jest wydawany z przenośnego długopisu, producent nie mówi nam o żadnym z zawartych w nim składników.

Jednakże, jak to zostało opisane w naszym Przewodniku dla nabywców wybielaczy do zębów, jeśli chodzi o domowe zestawy wybielające zęby (wkrótce), zdecydowana większość dostarcza jaśniejsze rezultaty przy użyciu jednej z trzech metod:
Żele na bazie nadtlenków

Nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu – oba te podgrupy substancje dostają się do porów szkliwa, reagują z tlenem w powietrzu, a następnie wyciągają mikroskopijne cząsteczki plam w miarę ich unoszenia. Jest to znane jako wybielanie.

W oparciu o sposób stosowania bieli jonowej i jej światła uzupełniającego, żel prawdopodobnie zawiera nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu. Siły te mogą zawierać się w przedziale od 15% do 40%+, choć nie sposób poznać siły Bieli Jonowej.

Skutki uboczne z Ionic White

Rozwiązania w zakresie wybielania zębów nadtlenkowych można znaleźć w wielu różnych metodach wybielania zębów, w tym w długopisach, ustnikach i tackach, płukankach i płynach do płukania jamy ustnej oraz paskach.

Zalety: Najpopularniejszy produkt wybielający, dostępny w różnych mocnych stronach i recepturach. Przystępne cenowo, stosunkowo szybkie wyniki (1-3 odcienie). Penetruje zęby w celu głębszego usuwania przebarwień.

Wady: Wiadomo, że że żele te powodują wrażliwość dziąseł, która z reguły ustępuje po wypraniu. Ustniki mogą być nieporęczne i niewygodne.
Żele na bazie chloru

Niektóre zestawy (takie jak SoleilGLO) używają chlorynu sodu jako aktywnego środka wybielającego, choć znacznie rzadziej niż nadtlenek sodu.

Zamiast przenikać przez zęby i utleniać plamy, chloryt, powszechny wybielacz przemysłowy do tekstyliów i papieru, jak również do dezynfekcji wody i innych zastosowań, usuwa część cząsteczki plamy, która nadaje jej kolor, skutecznie czyniąc ją niewidzialną dla ludzkiego oka.

Efekty z White Ionic :

– Do 10x bielsze w ciągu 50 minut

– Natychmiastowe wyniki. Widocznie bielszy uśmiech po jednym zabiegu.

– Szybko i łatwo. Leczenie przez 5 minut dwa razy dziennie w dogodnym dla Ciebie czasie przez 5 dni

– Wygodne. Miękka, wielorazowego użytku wkładka do jamy ustnej.

– 360° całkowite wybielanie 360°™. Wybiela górną, dolną, tylną, przednią i między zębami jednocześnie.

– Bezpieczny dla szkliwa zębów i uzupełnień protetycznych.

Skład zestawu:

Każde zamówienie zawiera:

1 Pióro wybielające
1 Światło LED
1 Wykres kolorów

Wszystkie zestawy Ionic White posiadają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, mniej S&H.

Co z konkurencją Ionic White?

Czy są inne zestawy wybielające, takie jak Ionic White?

Jak zapewne wiesz, istnieją tysiące wybielających zestawów tam, czy to online, w lokalnej aptece, lub w dół ulicy w każdym dużym detalistą pudełku.

Obejmuje to produkty takie jak Ionic White, systemy oparte na tackach, jak Whitening Coach i Action Pro White, systemy oparte na świetle, takie jak White Light Smile i HiSmile, materiały ścierne, takie jak pasta do zębów Diamond White Toothpaste oraz kuracja z iBright.

Opinie na temat Ionic White:

Ionic-White-opinie-z-forum

Adam, 25 lat

Aplikacja jest znacznie łatwiejsza niż inne aplikacje domowe. Jeśli chodzi o inne alternatywy może to być dość nieporządne, zwłaszcza jeśli używasz tacek. Tacki mają tendencję do przełączania się i nie zawsze pasują prawidłowo w zależności od zębów. Za pomocą pióra można uniknąć każdego z tych upadków poprzez łatwe zastosowanie żelu dokładnie do zębów.

Rzeczy takie jak wybielanie pasków mogą stać się naprawdę trudne, ponieważ są one całkowicie płaskie. Nie każdy ma całkowicie płaskie zęby i dlatego paski niekoniecznie idealnie przylegają do każdego zęba tak jak powinny. Jednak z piórem żelowym można kolorować każdy z nich, aby zobaczyć, jak dokładnie tego potrzebujesz.’

Inez, 32 lata

”Zawsze chciałam mieć bielszy, jaśniejszy uśmiech, ale nie lubie stomatologa, kosztownych zabiegów li uszkodzeń zębów. No cóż, na pewno mogę się do tego odnieść! Unikam stomatologa za wszelką cenę (to jest to, co zrobi dla Ciebie 5 lat aparatów ortodontycznych!) i zdecydowanie nie mam pieniędzy na marnowanie drogich zabiegów wybielania! A gdy w przeszłości stosowałem zabiegi wybielania, bolało mnie to i zwiększało wrażliwość moich zębów! Ten system wybielania jest rewelacyjny!! Poleciłam go znajomym i są mi bardzo wdzięczni!”

Cena

Podczas gdy wiele opcji tylko online może kosztować znacznie ponad 50 dolarów (a także zarejestrować się na szkicowe programy autoship), można znaleźć zestawy do wybielania lokalnie w przedziale $15-$25.

Na zaledwie 19,95 dolarów, Ionic White spada gdzieś w środku z perspektywy ceny, ale nie zapomnij, aby włączyć 6,95 dolarów S&H opłaty, nie wspominając o tym, że stracisz te pieniądze, jeśli zdecydujesz się na proces zwrotu pieniędzy.

Dodaj komentarz