Ideal Slim – Oszustwo na odchudzanie? Opinie produktu.

Rate this post

Czym właściwie są krople Ideal Slim? W ludzkim ciele tak zwane ciała ketonowe odgrywają zasadniczą rolę w trawieniu i spalaniu tłuszczu. Dzięki tym połączeniom z własnym ciałem organizmowi udaje się pokrywać swoje potrzeby energetyczne ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

Specjalne formy żywienia, takie jak dieta Ideal Slim (dieta prawie bezwęglowodanowa) i post przerywany wykorzystują tę zasadę. Istnieją również suplementy diety, które mają wspomagać tworzenie keto ciała. Krople Ideal Slim są również oferowane jako taki środek.

Co to jest Ideal Slim?

Krople Ideal Slim to naturalnie działający środek, który może wspomagać spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Produkt składa się z silnie skoncentrowanych, ale naturalnych składników. Każdy aktywny składnik już wielokrotnie udowodnił swoją skuteczność w trawieniu człowieka.

W kroplach Ideal Slim łączy się najlepsze składniki aktywne, aby móc wspólnie rozwijać swoje działanie w szczególnym stopniu. Udało nam się zidentyfikować olej konopny jako główny składnik. Bardziej szczegółowo omówimy ten i inne aktywne składniki później.

Zawsze szczególnie ważne jest dla nas uwzględnienie głosów poprzednich użytkowników, aby jak najbardziej obiektywnie ocenić produkt. Ponieważ, jak wiadomo, producent może wysuwać wiele twierdzeń, które następnie muszą sprawdzić się w praktyce.

Dotyczy to również kropli, które producent chwali jako szczególnie skuteczne i tolerowane. Wspomniane tam głosy klientów są oczywiście niezmiennie pozytywne. Oczywiście nie chcieliśmy polegać wyłącznie na znalezionych tam recenzjach, ale zbadaliśmy znacznie więcej w Internecie pod kątem doświadczeń Ideal Slim. Tutaj również udało nam się znaleźć wiele pozytywnych głosów od użytkowników.

Nawet użytkownicy, którzy mówią o początkowym sceptycyzmie podczas przyjmowania kropli, są bardzo entuzjastyczni. Znaleźliśmy głos młodego mężczyzny, który zamówił krople Ideal Slim na podstawie rekomendacji znajomego i był w stanie schudnąć już po kilku dniach. Zbiega się to również z informacją podaną przez kobietę, która dowiedziała się o preparacie dzięki specjalistycznemu artykułowi na temat oleju z nasion konopi.

Ona również pisze o zdumiewająco prostym, ale szczególnie skutecznym sposobie redukcji masy ciała bez żadnego wysiłku. Ponieważ organizm jest stymulowany przez przyjmowanie kropli Ideal Slim w celu wytworzenia ciała ketonowego i zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego z własnych rezerw tłuszczu organizmu, łaknienie, które jest szczególnie powszechne wśród osób otyłych, znacznie spadło wśród użytkowników.

Kilku użytkowników kropli wyraźnie wspomina w swoich doświadczeniach Ideal Slim, że wkrótce będą mniej głodni, gdy zaczną przyjmować preparat i że czasami będą jeść znacznie mniejsze porcje. W zgodnej opinii poprzednich użytkowników można oszczędzić sobie czasem bolesnych, forsownych diet, ale i tak zrzucić kilogramy i nie towarzyszyłyby temu żadne skutki uboczne.

Test Ideal Slim

Mając tak wiele pozytywnych głosów od poprzednich użytkowników, chcieliśmy dotrzeć do sedna sprawy i przeprowadzić własny test Ideal Slim. Wypuściliśmy więc apel, w którym szukaliśmy dwóch wolontariuszy do takiego testu. Odpowiedź na to wezwanie była niesamowita. W końcu zdecydowaliśmy się na 45-letnią Roswitę i 70-letnią Carmen.

W ramach naszego autotestu Ideal Slim porównaliśmy różne źródła dostaw i przeprowadziliśmy porównanie cen. W końcu zdecydowaliśmy się na zamówienie przez sklep internetowy Baaboo . Tutaj otrzymujesz produkt premium w najlepszej cenie, z renomowanego sklepu internetowego z 30-dniową polityką zwrotu. Ponadto produkt posiada dodatkowe składniki aktywne, większą zawartość i niższą cenę.

Gdy poznaliśmy się po raz pierwszy, Roswita wydała nam się pogodną osobą, która określiła się jako „kułka pocałunków”. Chociaż była całkiem sprawna fizycznie, powiedziała, że ​​chce „w końcu znów założyć bikini”. Krople Ideal Slim powinny jej w tym pomóc. Carmen miała figurę bardzo podobną do Roswity, ale jej nadwaga już dawno wpłynęła na jej kondycję fizyczną. Cierpiała na nadciśnienie, początek reumatyzmu stawów i duszność.

Chciała „w końcu coś zrobić, zanim będę tak wyczerpana, że ​​to już nie działa”. Obie kobiety od razu zaatakowały i były bardzo zmotywowane, aby spróbować swoich sił w zrzutach. Kazaliśmy nam wyjaśnić, że należy przerwać test Ideal Slim, jeśli wystąpią niepożądane skutki i skonsultować się z lekarzem. Następnie umówiliśmy się na pierwszą wizytę w celu poznania się, wstępnych rozmów i szczegółowych badań w naszej praktyce.

Tydzień 1

Najpierw umówiliśmy się na spotkanie z Carmen i Roswitą na pierwsze badania i omówienie procedury naszego testu kroplowego Ideal Slim. Carmen osiągnęła imponującą wagę 99 kilogramów przy wzroście 1,68 metra, Roswitha ważyła co najmniej 90 kilogramów na 1,65 metra. Część naszej wstępnej rozmowy dotyczyła również dawkowania kropli.

Zgodnie z zaleceniami producenta, Roswitha i Carmen powinny zażywać po 3 krople dwa razy dziennie. Należy go przyjmować 5 minut przed śniadaniem i obiadem. W tym celu należy umieścić krople Ideal Slim bezpośrednio pod językiem, pozostawić je tam na 30 do 60 sekund, a następnie wypić co najmniej 300 ml wody. Może to również ograniczyć apetyt.

Tydzień 2

Na naszej pierwszej wizycie kontrolnej Roswitha nie zgłosiła żadnych istotnych zmian, ale nie wystąpiły również żadne skutki uboczne. Na wadze udało nam się określić u niej utratę wagi prawie 500 g. Z drugiej strony Carmen mówiła o imponującym działaniu kropli Ideal Slim.
Powiedziała, że ​​czuje się sprawniejsza i silniejsza.

Wraz z nią waga pokazała nawet 1,2 kilograma mniej. Z dumą powiedziała, że ​​kiedy odwiedziła pizzerię, po raz pierwszy od lat zdecydowała się na pełnowymiarową pizzę.

Tydzień 3

Dwóch szczęśliwych, bardzo zadowolonych badanych odwiedziło nas na drugie spotkanie kontrolne testu Ideal Slimowego. Roswitha mówiła teraz także o „widocznych ulepszeniach”, które zbiegły się z wyświetlaniem na wadze. W międzyczasie schudła ponad dwa kilogramy. Z dumą poinformowała też, że znowu zaczęła chodzić.

Carmen poczuła się zmotywowana i od razu umówiła się z Roswitą na spacer. Czuła się „jak noworodek”, schudła 3,5 kilograma, była w stanie obniżyć ciśnienie krwi i, według jej własnego oświadczenia, „w dużej mierze pod kontrolą” duszności. Obaj badani zgodnie zgłosili, że prawie nie odczuwają głodu. Ponadto uczucie sytości pojawia się szybciej podczas jedzenia od momentu spożycia Ideal Slim.

Tydzień 4

Okres naszego testu Ideal Slim dobiegł końca. Roswitha i Carmen szczęśliwie weszły do ​​naszej praktyki i wyglądały dla nas jak dwie najlepsze przyjaciółki. Obaj naprawdę chcieli najpierw wejść na wagę, aby potwierdzić swoje dobre samopoczucie.

Roswitha schudła w naszym teście Ideal Slim około 5 kilogramów, Carmen ważyła nawet około 7 kilogramów mniej niż wcześniej. Podziękowali nam obficie za możliwość przeprowadzenia tego autoeksperymentu i podkreślili, że w przyszłości nie będą chcieli obyć się bez spadków. Nawet nie szli razem.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

W naszych badaniach i testach z naszymi ochotnikami Roswithą i Carmen byliśmy w stanie przekonać się, że krople Ideal Slim są bardzo skutecznym, dobrze tolerowanym produktem. Oczywiście wiemy, że wiele osób chce zrobić coś prostego ze swoją otyłością i dlatego poleca dobrą alternatywę.

Kapsułki Reduslim udowodniły już swoją skuteczność w różnych badaniach. Ponadto dotychczasowi użytkownicy, a także nasi czytelnicy są przekonani o skuteczności tych kropli.

W Internecie jest wiele informacji o zrzutach. Jednak przy bliższym przyjrzeniu się wiele z nich okazuje się nieuzasadnionymi plotkami. W niektórych miejscach mówi się, że krople pojawiły się już w znanym programie telewizyjnym „Jaskinia Lwów”. Tak jednak nie jest: zarówno producenci pokazu, jak i producenci kropli Ideal Slim zaprzeczają temu i wyraźnie dystansują się od takich twierdzeń.

Dla kogo przeznaczone są krople?

Producent pisze tylko na swojej stronie produktu, że krople są „odpowiednie dla wszystkich kobiet i mężczyzn powyżej 18 roku życia”. Innymi słowy: wszystkie dorosłe osoby, które chcą schudnąć w najbardziej nieskomplikowany sposób, mogą uzyskać dostęp do kropli Ideal Slim. Oczywiście tylko wtedy, gdy nie ma alergii lub nietolerancji na jeden lub więcej składników.

Ponieważ preparat oferowany jest w postaci kropli, nadaje się szczególnie dla osób, które mają problemy z połykaniem tabletek. Również Slimy Liquid jest odpowiedni dla tej grupy.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dotyczących Ideal Slim ?

Jest to suplement diety, który produkowany jest w kontrolowanych warunkach według ścisłych wytycznych europejskich. Dodatkowo producent kropli Ideal Slim powołuje się na certyfikat niezależnego laboratorium w Holandii. W tym określa się czystość i właściwości kropli.

Stiftung Warentest to największa niezależna firma testująca w Niemczech. Produkty i usługi z niemal wszystkich kategorii są tutaj stale badane. Dotyczy to również preparatów, które mają przyczynić się do utraty wagi. Nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych informacji pod słowem kluczowym Ideal Slim Stiftung Warentest. Podobno krople nie zostały tam jeszcze zbadane. Nie można ocenić, czy, a jeśli tak, to kiedy można by to nadrobić w przyszłości.

Stosowanie Ideal Slim

Zalecamy przestrzeganie zaleceń producenta dotyczących spożycia i dawkowania produktów Ideal Slim. Tam jest napisane, że 3 krople należy umieszczać pod językiem dwa razy dziennie, najlepiej 5 minut przed śniadaniem i obiadem. Pozostawiasz je tam na 30 do 60 sekund, aby potem wypić co najmniej 300 ml wody.

Wyraźnie zaznacza się, że krople Ideal Slim nie powinny być przyjmowane z herbatą, kawą, piwem, napojami bezalkoholowymi lub innymi napojami. Te smakowe napoje mogą mieć negatywny wpływ na działanie kropli. W razie potrzeby można również wziąć 3 x 3 lub 2 x 5 kropli. Nie należy jednak przekraczać dziennej ilości 10 kropli.

W przeciwieństwie do leków na receptę, suplementy diety nie mogą być przepisywane przez lekarza. Lekarze mogą zalecić jego zażywanie, ale nie muszą być konsultowani przed jego zażyciem. Dotyczy to również spożycia Ideal Slim. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem. Jednak producent generalnie zaleca, aby te grupy nie przyjmowały kropli we wspomnianych okresach.

Efekty Ideal Slim

Działanie Ideal Slim opiera się na podstawowej zasadzie ludzkiego organizmu. Zasadniczo ma to możliwość wykorzystania własnych rezerw tłuszczu w organizmie w razie potrzeby i wykorzystania ich do pokrycia zapotrzebowania energetycznego. Różne formy żywienia i diety, takie jak dieta Ideal Slim czy post przerywany, wykorzystują tę zasadę.

Ze względu na specjalny skład, prezentowane tutaj krople Ideal Slimowe mogą również przyczyniać się do tworzenia ciała ketonowego. Można więc stracić tkankę tłuszczową bez żadnej diety i ograniczeń.

W przypadku suplementów diety, ale także wielu leków, po prostu nie da się dokładnie określić, kiedy zaczyna się efekt. Efekt Ideal Slim zależy również od takich czynników jak wiek, stan zdrowia, zawartość tkanki tłuszczowej czy płeć. Producent pisze o efekcie, który staje się zauważalny „po kilku dniach”. Zbiega się to również z opiniami klientów z Internetu oraz doświadczeniami naszych dwóch badanych Carmen i Roswithy.

Skład Ideal Slim

Według producenta jest to naturalnie wyglądający, ale silnie skoncentrowany produkt oparty na specjalnym kompleksie składników aktywnych. Zbadaliśmy składniki Ideal Slim bardziej szczegółowo i chcemy je wyraźnie opisać w poniższej sekcji. Producent wspomina o substancjach na swojej stronie, ale niestety nie omawia ich szczegółowo.

  • nasion konopi: Olej z Oleju konopnego nie należy mylić z olejem CBD. Pozytywnie wpływa na pracę mózgu, działa antyoksydacyjnie oraz wspomaga trawienie niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Jest głównym składnikiem kropli Ideal Slim. Zawiera również wiele niezbędnych witamin i minerałów. Przykładami są kwas oleinowy, kwas palmitynowy, kwas linolowy, kwas stearynowy i kwas gamma-linolenowy.
  • Ideal Slim zawiera również witaminy E, B1 i B2, różne minerały, takie jak fosfor, potas, magnez, wapń, sód oraz pierwiastki śladowe żelazo, mangan, cynk i miedź. Zawarte barwniki roślinne beta karoten i chlorofil są również korzystne dla zdrowia.
  • MCT: Tak zwane trójglicerydy średniołańcuchowe są – oprócz kropli Ideal Slim – zawarte w oleju kokosowym. Od kilku lat są przedmiotem różnych badań, ponieważ najwyraźniej mogą mieć pozytywny wpływ na wydajność człowieka. Ponadto wykazano, że MCT wspomaga trawienie i pomaga w utracie wagi. Substancje te można znaleźć również w coraz większej liczbie suplementów diety dla sportowców. W niektórych przypadkach zyskały reputację „naturalnego dopingu”.
  • Witamina K: Ta witamina działa w różnych miejscach ciała. Odpowiada za krzepnięcie krwi i zapobiega odkładaniu się wapnia w naczyniach. Pomaga w regeneracji komórek oczu, nerek, wątroby, komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Witamina K jest produkowana w organizmie człowieka przez pozytywne bakterie jelitowe. Ale może być również spożywany z pożywieniem lub poprzez suplementy diety, w naszym przypadku poprzez Ideal Slim.
  • CLA: To są sprzężone kwasy linolowe. Od wielu lat skupiają się na nich producenci produktów odchudzających. Mogą regulować wagę ciała, wspomagać budowę mięśni i wzmacniać układ odpornościowy. Od kilku lat są przedmiotem różnych badań, w których efekt ma być dalej analizowany. W połączeniu z innymi składnikami Ideal Slimmi kwasy te mogą działać jeszcze lepiej.
  • Kwasy tłuszczowe Omega-3: Te kwasy tłuszczowe są szczególnie ważne dla zdrowego trawienia. Chronią komórki, wpływają na poziom cholesterolu, wspomagają pracę serca, a także są niezbędne dla mózgu. Kwasy tłuszczowe omega-3 występują głównie w rybach i owocach morza, ale można je również znaleźć w różnych olejach roślinnych. Ważny jest również optymalny stosunek kwasów tłuszczowych omega-3 do omega-6, które również są przyjmowane z pożywieniem. Idealną równowagę można znaleźć w kroplach Ideal Slim.
  • Aminokwasy: Aminokwasy są podstawowym budulcem białek. Służą jako hormony i są prekursorami enzymów i neuroprzekaźników. Są one kluczowe dla procesów metabolicznych zachodzących w organizmie człowieka. Niestety producent kropli Ideal Slim nie podaje dokładniejszych informacji o tym, jakie aminokwasy są w tym przypadku zaangażowane.

W połączeniu, wymienione tutaj składniki Ideal Slim są najwyraźniej szczególnie skuteczne. Dokładne proporcje mieszania pozostają oczywiście tajemnicą producenta.

Skutki uboczne Ideal Slim

W przypadku suplementów diety ryzyko i skutki uboczne są zwykle mniej powszechne niż w przypadku wielu leków. Niemniej jednak producent wymienia kilka Ideal Slim skutków ubocznych. Może wystąpić zmęczenie, suchość w ustach, biegunka i lekka senność. Dla częstotliwości producent podaje wartość 1:1000.

Wpływ na ciśnienie krwi jest tylko pośredni, a udział w ruchu drogowym jest również możliwy bez wahania. U naszych wolontariuszy, jak i wśród głosów internautów, Ideal Slim skutki uboczne wydają się jednak nie występować.

Według producenta, stosowanie Ideal Slim nie jest zalecane dla dzieci i młodzieży. Nie jest to uzasadnione, ale prawdopodobnie ma związek ze wzrostem. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny również generalnie powstrzymać się od przyjmowania kropli.

To samo dotyczy alergii lub nietolerancji na jeden lub więcej składników. Producent nie podaje szczegółów na temat osób z niedowagą. Ze względu na to, że ta grupa ludzi i tak nie ma prawie żadnych rezerw tkanki tłuszczowej, stosowanie kropli Ideal Slim z pewnością nie jest dla nich zalecane.

Gdzie kupić Ideal Slim

Niestety, chcąc kupić Ideal Slim, trzeba stosunkowo długo szukać punktu sprzedaży. Krople nie są sprzedawane w aptekach i nie znajdziesz ich także w dużych sieciach drogeryjnych Rossmann, dm, Budni czy Müller. Podczas naszych poszukiwań znaleźliśmy dwa sklepy, w których oferowane są krople.

Z jednej strony jest to oficjalna strona sklepu producenta. Są one również sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego. Tutaj krople Ideal Slim są nawet dostępne za mniejsze pieniądze niż bezpośrednio od producenta.

Cena Ideal Slim

Nie ma jednej ceny za keto. Na stronie produktu producenta można znaleźć regularną cenę 49,95 € za butelkę 10 ml (plus koszty wysyłki), kupując kilka butelek możesz zaoszczędzić do 46% i kosztów wysyłki w porównaniu do pojedynczego zakupu.

W sklepie internetowym butelka 10 ml kosztuje 39,95 €, nie ma kosztów wysyłki. Jeśli kupisz 2 butelki to trzecia gratis, jeśli kupisz 3 butelki to jeszcze 2 gratis. Według naszych badań jest to najtańszy sposób na uzyskanie kropli Ideal Slim.

Często Zadawane Pytania

Strona produktowa producenta zawiera już odpowiedzi na liczne pytania użytkowników. Stwierdziliśmy jednak, że niektóre pytania pozostają otwarte i dlatego chcemy je rozwinąć. Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania Ideal Slim, które docierają do nas od klientów i potencjalnych klientów. Staraliśmy się na nie odpowiedzieć tak jasno i zrozumiale, jak to tylko możliwe.

Dlaczego krople Ideal Slim mogą tak dobrze działać?

Krople zawierają naturalny, ale bardzo skoncentrowany kompleks składników aktywnych. Skuteczne składniki przedostają się przez błonę śluzową jamy ustnej bezpośrednio do krwi, gdzie powstają ciała ketonowe. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt Ideal Slim, pozostaw krople pod językiem na 30 do 60 sekund. W ten sposób składniki można wykorzystać szczególnie efektywnie.

Czy po wystąpieniu efektów trzeba skonsultować się z lekarzem?

Jak już wspomniano, przyjmowanie kropli nie musi być konsultowane z lekarzem. Jednak w wyniku gwałtownej utraty wagi w organizmie zachodzą liczne procesy, które powinny być monitorowane przez lekarza. Oczywiście każdy użytkownik Ideal Slim może wyjaśnić swoją redukcję wagi poprzez przyjmowanie kropli lub podać inny powód. W każdym razie lekarz prowadzący bardzo życzliwie odnotuje zmniejszenie masy ciała.

Czy krople Ideal Slim trzeba zażywać na stałe?

Spożycie tych kropli może bardzo szybko spowodować utratę wagi. Jednak taki sport nie powinien być uprawiany jako sport wyczynowy. Dlatego najlepiej jest wesprzeć redukcję masy ciała osiągniętą zdrowszą dietą i wystarczającą ilością ćwiczeń oraz zaprzestać przyjmowania Ideal Slim, gdy osiągnięta zostanie idealna waga. Zdecydowanie nie zaleca się przyjmowania kropli w anoreksję.

Czy krople można przyjmować, nawet jeśli występują skutki uboczne?

Wymienione zagrożenia i skutki uboczne są rzadkie iw większości przypadków nie są poważne. Więc jeśli osiągniesz dobre wyniki z przyjmowaniem kropli Ideal Slim i możesz żyć z suchością w ustach, możesz kontynuować przyjmowanie kropli. Jeśli jednak stosowanie preparatu prowadzi regularnie do biegunek lub senności, korzyści są drugorzędne. W takich przypadkach zalecamy zaprzestanie stosowania i przejście na inny preparat.

Czy oprócz przyjmowania Ideal Slim możesz zrobić coś, aby schudnąć?

Oczywiście możliwe jest włączenie kropli do dowolnego rodzaju diety lub specjalnego programu sportowego. Producent kropli Ideal Slim wspomina również, że zasadniczo zdrowy tryb życia ze zbilansowaną dietą i wystarczającą aktywnością fizyczną również wspiera sposób działania. Wiele informacji na ten temat można znaleźć w Internecie oraz w literaturze specjalistycznej, dobrymi kontaktami mogą być również wyspecjalizowani terapeuci i diabetolodzy.

Recenzja Ideal Slim

Jaka jest ostatecznie nasza ocena Ideal Slim? Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania nad tym preparatem, przechwyciliśmy głosy poprzednich użytkowników i przeprowadziliśmy własny test produktu z dwoma ochotnikami. Wyniki można uznać za pozytywne przez cały czas, użytkownicy są pod wrażeniem działania i tolerancji produktu. Ewentualne zagrożenia i skutki uboczne wymienione przez producenta nie wydają się odgrywać znaczącej roli w codziennym użytkowaniu.

Nawet sceptycy byli już w stanie przekonać samych siebie, że te krople rzeczywiście nadają się do redukcji masy ciała bez diety, ćwiczeń lub operacji. Wydaje się, że w produkcie została genialnie zrozumiana i wdrożona zasada aktywacji keto ciała i wykorzystania zapasów tłuszczu zgromadzonych w organizmie. Gorąco polecamy przyjmowanie kropli Ideal Slim.

Dodaj komentarz