iBright- opinie, efekty, skutki uboczne, cena

4.7/5 - (3 votes)

Spraw, aby Twoje zęby świeciły na biało i oślepiały Twoich przyjaciół – uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie zauważają, kiedy Cię widzą. Dołącz do grona ponad 40 000 zadowolonych klientów na całym świecie.

iBright wykorzystuje składniki, które są w 100% bezpieczne i nie uszkadzają szkliwa zębów. Zostały one zatwierdzone przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Naturalna formuła żelu o pH sprawia, że zęby stają się mniej wrażliwe, podczas gdy Sodowyerboran wybiela je niemal natychmiast. Dodatkowo proces wybielania jest przyspieszany przez kryształy hydroksyapatytu, które sprawiają, że żel lepiej przylega do powierzchni zęba

Jak działa iBright?IBRIGHT-CZY-DZIALA-OPINIE

Atomy tlenu uwalniane przez składniki iBright usuwają przebarwienia z zębów. Produkt jest równie skuteczny w przypadku wybielania wszystkich zębów, pojedynczych zębów lub tylko fragmentów zębów. Jego zaawansowana formuła umożliwia wybielanie zębów przez pozostawienie ich na 30 minut pierwszego dnia i od 10 do 20 minut w kolejnych dniach oraz uzyskanie takiego samego rezultatu jak w przypadku noszenia wkładek doustnych przez wiele godzin.
Jak mogę być pewien, że iBright nie zagrozi mojemu zdrowiu jamy ustnej?

Formuła iBright, która oparta jest na perforanie sodu, zawiera również kryształy hydroksyapatytu. Pomagają one żelowi przykleić się do plam i wywołują reakcje, które pobudzają Twój uśmiech. Neutralna pH formuła zmniejsza wrażliwość zębów i sprawia, że wybielanie zębów jest szybkie i wygodne.
Czy formuła iBright jest oparta na prawdziwych badaniach naukowych?

Palisz papierosy?

Wpływ palenia papierosów na zęby

Najbardziej zauważalnym dla każdego wpływem papierosów na zęby jest zmiana ich barwy. Zęby osób palących są przebarwione, zżółknięte. Do tego na ich powierzchni w bardzo szybkim czasie odkłada się ciemny, wręcz czarny nalot nazębny. Wpływa to bardzo negatywnie na estetykę uśmiechu. Polecamy Ci Nicorix– sprawdzony produkt na rzucenie papierosów!!!

Skład iBright:

  • Perboran sodu – przyśpiesza proces utleniania i zapewnia natychmiastowe wyniki
  • Kryształy hydroksyapatytu – ułatwiają przyleganie żelu do plam i skutecznie je usuwają
  • formuła neutralna pH – chroni szkliwo
  • Gruby żel – nawilża i zmniejsza wrażliwość zębów;
  • Gruba formuła – dociera do wszystkich zakamarków zębów, aby uzyskać lepsze rezultaty
  • Lampa LED – wybielanie światłem niebieskim sprawia, że proces wybielania jest równie skuteczny jak profesjonalne zabiegi
  • Cieniowanie – pomaga zmierzyć, ile bielszych zębów stało się podczas zabiegu
  • Elastyczna taca – idealnie dopasowana do zębów
Bielsze zęby w 5 dni?

Zabarwione zęby są często wynikiem palenia tytoniu lub picia herbaty, kawy i soku. Jednak niektóre leki mogą również spowodować ich żółknięcie. Zęby ciemnieją również jako część normalnego procesu starzenia się lub w wyniku wady wrodzonej. Jednak przebarwione zęby nie stanowią już problemu – iBright sprawia, że stają się bielsze jak za dotknięciem magii. Jest to produkt całkowicie efektywny, bezpieczny i łatwy w użyciu. Badania kliniczne potwierdzają – iBright może wybielić zęby nawet o 14 odcieni!

W zależności od sposobu użycia systemu, wystarczy 5 lub 7 dni, aby uzyskać bielsze zęby.

Czy iBright działa?

Nasz zespół składa się z czołowych naukowców, stomatologów i ekspertów w dziedzinie higieny jamy ustnej. Dołożyli oni wszelkich starań, aby stworzyć produkt, który gwarantuje najjaśniejszy i najjaśniejszy uśmiech w ciągu zaledwie kilku dni, korygując błędy popełnione przez produkty poprzedniej generacji.
Czy jedno opakowanie wystarcza do osiągnięcia pożądanego efektu?

W zależności od sposobu użycia iBright, jedno opakowanie oferuje Ci 5- lub 7-dniowe leczenie. Większość naszych klientów jest zadowolona z wyników produkcji iBright w tym okresie. Wszystko zależy jednak od tego, jak ciemne są Twoje zęby.
Czy iBright daje trwałe rezultaty?

iBright jest bardzo skutecznym wybielaczem zębów. Należy jednak pamiętać, że żaden produkt ani nawet wybielanie zębów u dentysty nie daje trwałych rezultatów. Po jakimś czasie zęby mogą znów stać się ciemniejsze w wyniku picia kawy i herbaty lub palenia tytoniu. Następnie można ponownie użyć iBright.

Czy iBright ma skutki uboczne?

iBright nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest zalecany dla wszystkich dorosłych w dobrym zdrowiu ogólnym. Osoby poniżej 18 roku życia lub cierpiące na schorzenia powinny zawsze skonsultować się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek nowego suplementu lub produktu leczniczego. iBright nie jest zalecany dla kobiet w ciąży.
Co z moją prywatnością?

Szanujemy Twoją prywatność i rozumiemy, że przebarwienia zębów mogą być kłopotliwe. Dlatego zamówiony towar zostanie wysłany do Ciebie w dyskretnym opakowaniu tak, że nikt nie dowie się o Twoim problemie, chyba że powiesz mu o tym.

ibright-opinie-z-forum

Piękny biały uśmiech z iBright

✔ łatwo

✔ szybko

✔ skutecznie

Dawkowanie iBright:

Produkt iBright  jest przeznaczony do codziennego stosowania. Do wyboru są dwie kuracje:

  • trwająca 5 dni
  • trwająca 7 dni

Co zawiera jeden zestaw iBright?

Zestaw zawiera:
prowadnica cieniowania
5 chusteczek z fluorem wybielających zęby
spray do obróbki wstępnej 5 ml
żel wybielający zęby 15 ml
silikonowa podajnik jamy ustnej, który idealnie pasuje do zębów
Lampa LED o mocy 5 W
Jak używać iBright?

Opinie na temat iBright:

Dr.stom. Artur

”Posiadam prywatną praktykę stomatologiczną w Niemczech, której celem jest świadczenie usług najwyższej jakości. Używam tylko najlepszych produktów, co przynosi mojemu gabinetowi ogromny prestiż i światową sławę. Zawsze polecam iBright moim pacjentom, którzy chcą wybielić zęby – używam go również w pracy. Jestem szczery wobec moich pacjentów i mówię im, że używam tego samego produktu, który mogą kupić w Internecie. Jednak większość z nich wraca, aby ponownie wybielić zęby i polecić moją praktykę swoim znajomym.”

Cena iBright:

Kupisz już od 200 zł !

Dodaj komentarz