Holmes Place Marriott, Hilton, Skorosze, Grafik Zajęć, klub lifestyle

5/5 - (1 vote)

ZACZYNAJ PODRÓŻ
NASZA MISJA I WARTOŚCI

Uważamy, że długoterminowym celem każdego z nas powinno być bardziej aktywne i zdrowsze, a przez to szczęśliwsze. Wierzymy również, że droga do osiągnięcia tego celu jest znacznie łatwiejsza w społeczności i chcemy być miejscem, które umożliwia wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć tę podróż. Ciesz się nowym stylem życia z nami i dziel się każdym krokiem swojej podróży w kierunku zdrowszego życia.Holmes PLace marriott

Premium fittness Club w hotelu Marriott

Jako wiodąca marka premium klubów zdrowotnych z czterdziestoletnim doświadczeniem, każdy z naszych klubów dąży do połączenia wszystkich warunków, tak aby każdy, indywidualnie lub w grupie, mógł podążać w kierunku określonych celów. Nasi członkowie doceniają wysoką jakość urządzeń, nasze doskonałe usługi i nasze specjalistyczne wsparcie techniczne.

Każdy z naszych 21 klubów posiada salę gimnastyczną, studia z ponad 120 zajęciami w tygodniu, ekskluzywne klasy Holmes Place stworzone przez nasze centrum innowacji, basen, jacuzzi, saunę i łaźnię turecką. Dobro naszych członków jest naszym priorytetem, a wszystkie członkostwa dają dostęp do wszystkich klas i wszystkich udogodnień naszych klubów.

Holmes place skorosze

Nasi wyspecjalizowani profesjonaliści zapewniają osobiste szkolenia, fizjoterapię i usługi żywieniowe, łącząc wszystko, czego potrzebujesz w tej samej przestrzeni. Wiele naszych klubów posiada także SPA – dla członków i nie-członków – studio pilates i klub dla dzieci.

Wreszcie, ponieważ chcemy również być miejscem, aby cieszyć się, każdy z naszych klubów ma salon do wypoczynku i restauracji, aby cieszyć się chwilą spokoju przed lub po treningu.

platinium fitness club w Warszawie

W 1980 roku, w dzielnicy mieszkalnej w Chelsea w Londynie, Allan Fisher i dwóch przyjaciół, pomyśleli o koncepcji klubu zdrowia jako przestrzeni, w której oprócz treningu byłoby możliwe zbudowanie zdrowszego stylu życia. Tam założyli pierwszy klub marki, który szybko stał się punktem odniesienia w świecie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Pierwszy klub w Portugalii urodził się w Quinta da Fonte w Oeiras, wprowadzając całkowicie nową koncepcję treningu i dobrego samopoczucia, jakiej nigdy wcześniej nie widziano w Portugalii.holmes place skorosze

Basen – Holmes Place – Premium Hotel Marriott

Z czterdziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, Holmes Place ma obecnie 100 klubów w dziesięciu krajach i ponad 300 000 członków. W 2017 roku międzynarodowa siedziba Holmes Place osiedliła się w Holmes Place w Quinta da Fonte w Portugalii, tworząc nowy wizerunek, który koncentruje się na jakości i innowacyjności.

W 2017 r. Holmes Place nabył 12 nowych klubów w Portugalii i Hiszpanii, które stanowią podstawę sukcesu i zrównoważonego rozwoju. Nasza Akademia Treningowa zapewnia kursy dla profesjonalistów z ćwiczeń fizycznych uznawanych przez Ministerstwo Edukacji, a nasze Centrum Innowacji stale poszukuje nowych dróg ewolucji i postępu. Ponieważ przyszłość jest kupowana na co dzień, wierzymy, że zawsze będąc w czołówce technologii i innowacji, będziemy w stanie utrzymać poziom doskonałości, który zawsze chcemy zapewnić naszym członkom.

Holmes Place, Hotel Marriott, al. Jerozolimskie

Zmieniające się oczekiwania konsumentów: luksusowa fitness odwołuje się do szerszego segmentu aktywnego starzenia się Wykorzystując aspiracje Millenialsów do poprawy siebie i swoich pragnień w zakresie personalizacji, wygody i doświadczenia w zakresie posiadania dóbr materialnych, luksusowa branża fitness będzie nadal rosnąć w zdrowiu w nadchodzących latach. Ale to nie znaczy, że poprzednie pokolenia powinny zostać zaniedbane. Świat się starzeje, szczególnie na rynkach rozwiniętych. To jest fakt. Seniorzy stanowią zatem możliwości rozwoju dla branży fitness. Jako konsumenci aktywnie starzejący się szukają sposobów na poprawę jakości swojego życia, będą również wpływać na przemysł fitness w nowy sposób.holmes place

exuma gym multisport – holmes place wrocław

Zdolność dostosowana do technologii zapewnia personalizację i wciągające wrażenia Studia fitness zaczynają wykorzystywać więcej technologii i elementów odnowy biologicznej w trakcie ćwiczeń siłowych. Technologia umożliwia gimnazjom eksperymentowanie z elastycznymi modelami cenowymi, takimi jak pay-as-you-go Elastyczna kondycja – niezobowiązujące subskrypcje fitness – to szybko rosnący trend, który dostosowuje się do rosnących preferencji konsumentów na żądanie, w szczególności do pokoleń. Odwiedzający salę gimnastyczną mogą wpaść i zapłacić za zajęcia lub odwiedzić studia bez długoterminowego zaangażowania, dzięki czemu lepiej spełniają swoje indywidualne potrzeby treningowe.holmes place hilton

HOLMES PLACE PREMIUM HOTEL MARRIOTT – GRAFIK ZAJĘĆ

 

Dodaj komentarz