Germixil – Oszustwo na detoks? Opinie produktu.

Rate this post

Germixil przeciwko inwazji pasożytów? Dokładnie to obiecuje producent tego produktu, który według strony produktu jest oferowany jako szczególnie dobrze tolerowana alternatywa dla różnych leków. Producent zwraca uwagę, że hipotetycznie miliony ludzi mogą zostać zarażone pasożytami obwinianymi za różne choroby. Oprócz przewodu pokarmowego może to mieć również wpływ na serce, oczy, wątrobę i inne narządy. Chcieliśmy wiedzieć, czy Germixil może naprawdę pomóc.

Co to jest Germixil?

Germixil to nie lek, ale suplement diety. Działa na bazie naturalnych składników, które są tu zawarte w specjalnym stężeniu i połączeniu. Jest oferowany w formie kapsułek i dlatego można go łatwo zintegrować z codziennym życiem.

Według producenta kapsułki Germixil należy zażywać przez co najmniej 30 dni, aby zabić wszystkie pasożyty w organizmie. Spożycie powinno jednocześnie stanowić ochronę przed ponownym zarażeniem pasożytami.

Czy są jakieś Germixil oceny doświadczenia lub klientów?

Jeśli chcemy uzyskać zróżnicowany obraz produktu, zawsze przeprowadzamy szeroko zakrojone badania. Oczywiście informacje, które producent podaje na własnej stronie produktu, są już dobrą pomocą. Wiemy jednak również, że strony internetowe są jeszcze bardziej cierpliwe niż papier. Jednak znaleźliśmy wiele pozytywnych recenzji Germixil z wielu różnych źródeł.

Jedna z użytkowniczek pisze, że od dłuższego czasu miała problemy z pasożytami i wreszcie znalazła w kapsułkach odpowiedni środek zaradczy. Potwierdza to również inny kupujący, który zamówił produkt dla własnej mamy. Efekty uboczne nie są wymienione w doświadczeniu Germixil, więc wydaje się, że jest to bardzo dobrze tolerowany produkt.

 

 

Test Germixil

Pozytywne głosy z Internetu były dla nas dobrym powodem do przeprowadzenia własnego testu detoksykacji. W rozmowie telefonicznej szukaliśmy dwóch wolontariuszy, którzy chcieliby przetestować dla nas produkt przez okres 30 dni. Otrzymaliśmy liczne listy od zainteresowanych stron. Obejmowało to wspólny list Giseli i Waltera.

Przedstawili się nam jako para „po pięćdziesiątce”, która mieszkała „w dużej mierze samowystarczalna” na obrzeżach dużego miasta. Według ich własnej oceny, ich problemy z pasożytami mogą wynikać z bliskości natury. Dla nas Gisela i Walter wyglądali na idealne obiekty do naszego testu na detoksykację. Dlatego z przyjemnością zaprosiliśmy Państwa na spotkanie w celu poznania się w naszej praktyce.

Tydzień 1

Podczas pierwszej rozmowy Gisela i Walter otwarcie i obszernie opowiedzieli nam o swoim życiu z kurczakami, psami i kozami. Na początku brzmiało to jak sielanka, ale oczywiście miało to swoje minusy. Gisela skarżyła się na ciągłe wyczerpanie i zmęczenie oraz nawracające skurcze żołądka. Walter doświadczył również skurczów żołądka, a także biegunki, której towarzyszyły silne bóle głowy.

W obu przypadkach myśleliśmy, że inwazja pasożytów nie jest nieprawdopodobna i rozmawialiśmy o przyjmowaniu kapsułek Germixil z Giselą i Walterem. Rano i wieczorem należy połykać jedną z kapsułek do posiłków. Potem umówiliśmy się na wizytę kontrolną po tygodniu.

Tydzień 2

Gisela i Walter wydawali się bardziej czujni i sprawniejsi na tym spotkaniu. W rzeczywistości oboje byli w stanie zgłosić, że „sprawa ze skurczami żołądka” została w dużej mierze rozwiązana przez Germixil. Według jej własnego oświadczenia, Gisela znów mogła spać trochę lepiej i bardziej zrelaksowana, niestety niewiele się zmieniło w biegunce Waltera.

Tydzień 3

Walter promieniał, kiedy otrzymaliśmy nasze obiekty testowe na trzecią wizytę. „Wreszcie koniec z biegunką. Jedzenie smakuje znacznie lepiej.” Gisela również to potwierdziła. Według jej własnego oświadczenia, ona również miała większy apetyt niż na kilka tygodni przed testem detoksykacyjnym. Żaden z nich nie mógł narzekać na skurcze żołądka, a skutki uboczne kapsułek również nie wydawały się problemem. „Preparat jest doskonale tolerowany!”, jednogłośnie wyznali oboje.

Tydzień 4

Kiedy przypomnieliśmy sobie, jak poznaliśmy naszych badanych kilka tygodni wcześniej na tej wizycie, byliśmy zachwyceni. Obaj wyglądali na żywych i zdrowych i wydawali się nam, jakby wpadli w fontannę młodości. Nie żałowali ani trochę, że przetestowali dla nas kapsułki Germixil. W końcu skargi, które opisali, należą już do przeszłości.

Więc wszyscy byli szczęśliwsi, gdy dowiedzieli się, że mogą nadal zażywać kapsułki jako środek zapobiegający ponownemu zarażeniu pasożytami.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

O tym produkcie przekonały nas głosy innych użytkowników, które udało nam się znaleźć w Internecie – ale także poprzez własny test. Germixil to szczególnie skuteczny, dobrze tolerowany i łatwy w użyciu preparat. Nie jest to jednak jedyny w swoim rodzaju, który możemy polecić jako skuteczny i tolerowany.

Kapsułki Betoksyny, które do tej pory udowodniły swoją skuteczność w różnych badaniach, przekonały już wielu użytkowników. Nasi czytelnicy są również przekonani o skuteczności tej alternatywy.

Dla kogo są kapsułki?

Producent reklamuje Germixil jako naturalny, bardzo dobrze tolerowany środek przeciwko inwazji pasożytów. Grupą docelową są osoby w każdym wieku i każdej płci. Dlatego dzieci i seniorzy są wyraźnie uwzględnione. Podobnie jak preparat można przyjmować Parazitol , niezależnie od stanu zdrowia, trybu życia czy wieku.

Od dawna i szczegółowo badamy ten aspekt. Niestety, ani na stronie produktu producenta, ani w innym miejscu w Internecie nie mogliśmy znaleźć żadnych wskazówek, że Germixil był już przedmiotem badań lub testów. Jednak może to być również związane z faktem, że ten produkt nie był na rynku od dawna.

Stiftung Warentest to największa niezależna firma testująca i inspekcyjna w Niemczech. Produkty i usługi ze wszystkich dziedzin życia codziennego są tutaj stale analizowane. Nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji na temat słowa kluczowego Germixil Stiftung Warentest, więc zakładamy, że preparat nie został tam jeszcze zbadany. Obecnie nie można przewidzieć, czy, a jeśli tak, to kiedy można to zrobić w przyszłości.

Przyjmowanie i dawkowanie Germixil

Przyjmowanie i dawkowanie Germixil nie stanowi problemu ze względu na postać dawkowania. Ponieważ preparat dostarczany jest w formie kapsułek w praktycznym dozowniku, można go bez problemu przyjmować codziennie, nawet w podróży lub w pracy. Należy zadbać o to, aby kapsułki zostały połknięte tak całkowicie, jak to możliwe podczas ich przyjmowania. W tym celu należy przyjmować 2 kapsułki dziennie popijając odpowiednią ilością płynu do posiłków. Na przykład 1 kapsułkę można przyjąć do śniadania i 1 kapsułkę do obiadu.

Istnieje wiele leków, które wymagają apteki, a nawet recepty. W przeciwieństwie do tego, w większości łagodniejsze i bardziej naturalnie wyglądające suplementy diety są dostępne bez recepty i można je przyjmować bez porady lekarskiej. Jeśli pytania pozostają bez odpowiedzi z powodu alergii lub nietolerancji, rozmowa z lekarzem może wyjaśnić tolerancję. Poza tym nie ma ograniczeń w stosowaniu Germixil.

Efekty Germixil

Istnieje wiele preparatów, które działają przeciw pasożytom. Wiele z nich, z których większość można znaleźć w Internecie, opiera się na nieprzejrzystym koktajlu chemikaliów. Efekt detoksykacyjny jest jednak inny. Skupiamy się tutaj na połączeniu różnych naturalnych składników, które zostały już indywidualnie sprawdzone w licznych badaniach. Po połączeniu powinny łączyć swoje działanie i wzmacniać się nawzajem.

Ze względu na łagodny charakter działania często nie jest łatwo zorientować się, kiedy suplementy diety zaczynają działać. Ważną rolę odgrywają tu takie czynniki jak wiek, płeć, rodzaj i nasilenie dolegliwości oraz ogólny stan zdrowia. Dla pełnego efektu detoksykacyjnego producent zaleca przyjmowanie go przez 30 dni. Jednak poprzedni użytkownicy, a także nasi testujący wolontariusze zgłaszają, że efekt można odczuć po kilku dniach.

Skład Germixil

Oczywiście chcieliśmy wiedzieć, które składniki odpowiadają za efekt. Jak już zostało opisane, preparat oparty jest na naturalnych substancjach, które chcemy ponownie bardziej szczegółowo nazwać. Medycznie skuteczne składniki detoksyczne to:

  • Ekstrakty z krwawnika: Ziele krwawnika znane jest w naturopatii od wieków jako środek antyseptyczny i przeciwzapalny. Normalizuje trawienie i poprawia metabolizm. Według producenta ekstrakty z krwawnika mogą łatwo i skutecznie wyprowadzić pasożyty z organizmu.
  • Ekstrakty z centaury: Ekstrakty z tej rośliny zawierają alkaloid entianinę, którą producent detoksykacji opisuje jako środek zapobiegający pasożytom. Wpływa pozytywnie na trawienie i może wzmocnić cały organizm.
  • Ekstrakt : z goździków Nie tylko dentyści wiedzą o przeciwbólowym, antyseptycznym działaniu goździków. W tym preparacie działa zarówno na dorosłe pasożyty, jak i na ich jaja.
  • Ekstrakt z herbaty Kombucha: Herbata Kombucha znana jest z pozytywnego wpływu na żołądek i jelita. Odpowiadają za to nie tylko witaminy i minerały, ale także liczne mikroorganizmy. Osadzają się one we florze jelitowej i pomagają jej chronić się przed pasożytami w przyszłości, co jest również widoczne w działaniu Germixil.
  • Witamina E: Ta witamina ma działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające. Dlatego jest dodawany do wielu suplementów diety i wspiera tutaj inne składniki aktywne.

Skutki uboczne Germixil

Według producenta nie są znane żadne skutki uboczne Germixil. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo dobrze tolerowany produkt, który mogą być przyjmowane przez osoby w każdym wieku i każdej płci. W przypadku nietolerancji lub alergii na jeden lub więcej składników, produkt nie powinien być spożywany jako środek ostrożności.

Gdzie kupić Germixil?

Oczywiście chcieliśmy wiedzieć, gdzie można kupić Germixil. Nie znaleźliśmy niczego w aptekach ani w internecie, ani w oddziałach. Tych kapsułek nie mogliśmy znaleźć również w drogeriach Rossmann, dm, Müller czy Budni.

Kapsułki Germixil zamówiliśmy do naszego testu w sklepie internetowym. Najwyraźniej w serwisie eBay lub Amazon są również dostawcy, których można użyć do zamówienia kapsułek. Jeśli zostawisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu na stronie produktu producenta, możesz tam również zamówić kapsułki.

Cena Germixil

Ponieważ mogliśmy znaleźć tylko kilka punktów sprzedaży, ograniczamy się do oferty producenta i sklepu internetowego w cenie Germixil. Producent oferuje opakowanie 20 kapsułek w cenie 49,00 €. Nie ma kosztów wysyłki. internetowy Sklep Baaboo oferuje opakowanie 60 kapsułek za 29,95 €. Tutaj również są już uwzględnione koszty wysyłki.

Często Zadawane Pytania

Producent pisze już bardzo szczegółowo o Germixil na własnej stronie informacyjnej. Niemniej jednak otrzymujemy liczne pytania dotyczące produktu od kupujących i zainteresowanych. Dlatego postanowiliśmy wybrać 5 najczęściej zadawanych pytań i w tym miejscu udzielić na nie szczegółowych odpowiedzi.

Czy Germixil ma PZN?

Centralny numer farmaceutyczny (PZN) jest nadawany w Niemczech dla produktów sprzedawanych w aptekach. Tego produktu nie można tam znaleźć, więc nie wymaga PZN. Jak widać z oferty w sklepie internetowym, fakt ten może oznaczać realną przewagę cenową.

Czy istnieje forum, na którym mogę porozmawiać o produkcie?

To pytanie jest zadawane częściej i powinno już dotrzeć do producenta Germixil. Jednak widocznie do tej pory takiego forum nie ma. Jeśli obecny wysoki popyt będzie się utrzymywał, prawdopodobnie wkrótce się to zmieni.

Dlaczego Germixil nie jest sprzedawany w postaci kropli?

Aktywne składniki tego produktu powinny działać bezpośrednio w przewodzie pokarmowym. O ile to możliwe, po drodze nic nie powinno się zgubić. Z tego powodu producent zdecydował się na kształt kapsułki. Kapsułka rozpuszcza się dopiero w żołądku, gdzie składniki można bezpośrednio przetwarzać. Nadal możliwe byłoby wytwarzanie preparatu w postaci tabletek. Jednak kapsułki są łatwiejsze do połknięcia.

Czy pasożyty są niebezpieczne?

Tak, jeśli osiedlą się w ludzkim ciele. Tylko nielicznym szkodnikom udaje się to zrobić, ale te mogą powodować duże szkody i być odpowiedzialne za rozwój różnych chorób. Miliony ludzi mogą śpiewać o tym smutną piosenkę lub brać narkotyki, takie jak Germixil.

Czy mogę przyjmować Germixil na stałe?

W przypadku ostrego zarażenia pasożytami producent zaleca przyjmowanie preparatu przez okres 30 dni, podobnie jak w przypadku kuracji. Wyraźnie podkreśla również, że przyjmowanie kapsułek może również zapobiec nowej inwazji pasożytów. Jest więc absolutnie możliwe (a nawet zalecane) połknięcie kapsułek poza 30 dni.

Ocena Germixil

Jaka jest w końcu nasza ocena Germixil? Po intensywnym przygotowaniu, nasz wynik jest pozytywny. Wielu dotychczasowych użytkowników pozytywnie komentuje kapsułki w różnych miejscach w Internecie. Nasi wolontariusze testujący Gisela i Walter również mogą dołączyć do tej oceny.

W związku z tym, że jest to tak dobrze tolerowany i łagodnie działający produkt, opowiadamy się również za przyjmowaniem kapsułek. Dlatego możemy wyraźnie polecić Germixil do detoksykacji i zwalczania inwazji pasożytów.

Dodaj komentarz