FitBerry – Opinie i analiza produktu na potencję

Rate this post

FitBerry to produkt na odchudzanie popularny w Polsce w ostatnim czasie. Otyłość jest nie tylko rosnącym problemem w Polsce. Jest on powszechny w całym zachodnim świecie i często postrzegany jest jako problem estetyczny. W rzeczywistości jednak nadwaga stanowi podwaliny pod naprawdę poważne problemy zdrowotne.

Jak więc pozbyć się zbędnych kilogramów? Trudno to stwierdzić, ponieważ od dawna wiadomo, że zwykły nadmiar energii nie jest tak naprawdę jedyną przyczyną otyłości, jak długo sądzono. FitBerry próbuje teraz zaatakować problem z różnych stron i to może być obiecujące podejście.

Co to jest FitBerry?

Jest to suplement diety, który stara się atakować problem otyłości w różnych punktach, ponieważ otyłość jest wynikiem kilku zaburzeń równowagi w naszym organizmie. Nasza przemysłowo produkowana żywność nie zawiera prawie żadnych składników odżywczych i dlatego możemy cierpieć na objawy niedoboru mimo nadmiaru pożywienia.

Nawet jeśli organizm wykryje niedobór witamin lub składników odżywczych, wysyła sygnał głodu. Jeśli potem podjadamy, mimo że nie brakuje nam energii, organizm magazynuje jej nadmiar w postaci złogów tłuszczu na żebrach i biodrach. FitBerry dostarcza organizmowi wystarczającą ilość witamin i minerałów i w ten sposób redukuje nadwagę.

W naszej nowoczesnej diecie często brakuje błonnika pokarmowego. Włókna pokarmowe są dla nas niestrawne i dlatego nie zawierają kalorii. Zapewniają one jednak długotrwałe uczucie sytości, a to sprawia, że jemy mniej. Ale to nie jest cała sztuczka z błonnikiem. My harbour miliardy na miliardy bakterii w naszych jelitach, które są bardzo zdolne do trawienia tego błonnika.

Żywią się nim i sprawiają, że jesteśmy szczupli. Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak to działa. Badania nad mikrobiomem to wciąż bardzo młoda dziedzina badań. FitBerry również stara się atakować ten punkt. Zawiera dużo właśnie takiego błonnika, który sprawia, że czujemy się syci i odżywia bakterie.

I wreszcie, co nie mniej ważne, ma za zadanie przestawić nasze ciało na tryb letni. Latem jesteśmy energiczni, aktywni i spożywamy dużo kalorii. Dopiero gdy dni stają się krótsze, dźwignia przestawia się na zimę, a metabolizm na hibernację i oszczędzanie energii. W procesach tych bierze udział witamina D, a ponieważ w preparacie tym zawarta jest również słoneczna witamina D, producent nadał mu nazwę FitBerry.

Opinie FitBerry

To brzmi jak sprytny pomysł. Co użytkownicy mają na ten temat do powiedzenia? Jakie mają doświadczenia z FitBerry? Z reguły na podstawie opinii klientów można uzyskać jasny obraz produktu, ponieważ zwłaszcza w anonimowym medium, jakim jest Internet, żaden niezadowolony klient nie przebiera w słowach, pisząc swój raport z doświadczeń.

Podczas naszych badań dowiedzieliśmy się, że opinie użytkowników są dość podzielone. Niektórzy klienci są zachwyceni doświadczeniem FitBerry i z radością obserwują, jak znikają kilogramy. Inni nazywają to nawet zdzierstwem, ponieważ nie widzą nic na wadze. Inni nie chudną, ale są zadowoleni, bo czują się sprawniejsi i bardziej aktywni.

Test FitBerry

Nieczęsto zdarza się, że po badaniach jesteśmy tak mądrzy jak przed ich przeprowadzeniem. Ale w tym przypadku naprawdę nie mogliśmy dojść do wniosku. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić nasz własny test FitBerry, aby wyrobić sobie własną opinię. Przede wszystkim we własnym teście mogliśmy obserwować ogólne warunki i wiedzieliśmy dokładnie, czy brak sukcesu był spowodowany popołudniowym ciastkiem z kremem, czy piwem przed telewizorem z okazjonalnym sięgnięciem do torebki z chipsami.

W związku z tym szukaliśmy wolontariusza, który byłby skłonny wziąć FitBerry na dwa miesiące. Nie było to trudne, bo produkt nie jest do końca tani, co może powodować pewną niechęć do zakupu. Tym bardziej warto zainteresować się testowaniem produktu za darmo.

Test dzień 1

Nasza testerka, 27-letnia Steffi, miała niewielką nadwagę – przy wzroście 1,72 m i wadze 74 kg, wskaźnik masy ciała tylko nieznacznie przekraczał krytyczną granicę 25. Jednak nie czuła się dobrze w swojej skórze. Uzgodniliśmy ze Steffi, że powinna przyjmować FitBerry zgodnie z zaleceniami producenta, a poza tym prowadzić normalne życie codzienne. Mieliśmy się spotykać w regularnych odstępach czasu, aby sprawdzać jej wagę.

Test dzień 30

Właściwie zaplanowaliśmy wizyty kontrolne co 15 dni. Steffi nie mogła jednak przyjść na pierwszą wizytę z powodów zawodowych, więc poprosiliśmy ją, aby po prostu zważyła się w domu i przyniosła wyniki następnym razem. Zgodziła się na to. W tym dniu Steffi ważyła 73,8 kg. Więc nie straciła na wadze.

Wynik na naszej wadze również wyglądał otrzeźwiająco. Ważyła 74,1 kg. Różne odczyty mieszczą się w zakresie naturalnych fluktuacji. Steffi brała FitBerry przez miesiąc i nie straciła ani grama tłuszczu. Jak na razie wynik był dość otrzeźwiający.

Test dzień 45

Nawet po 45 dniach, czyli ponad sześciu tygodniach, waga Steffi nie uległa zmianie. Dlatego postanowiliśmy zmienić jej dietę. Od tej pory dieta Steffi zawierała dużo warzyw, owoców i chudego białka. I oczywiście FitBerry. Miała ograniczyć spożycie węglowodanów, jeśli to możliwe.

Test dzień 60

Wreszcie pierwszy sukces. Po kolejnych dwóch tygodniach Steffi ważyła 71,8 kg i straciła 2,2 kg. Bardzo skromny sukces jak na dwumiesięczną próbę. Wydaje się, że samo spożycie nie wystarczy do utraty wagi.

Dopiero po zmianie diety „kilogramy zaczęły spadać”, jak to się zawsze mówi. Nie wiemy jednak, czy Steffi osiągnęłaby to dzięki samej zmianie diety, czy też utrata wagi nastąpiła w wyniku przyjmowania FitBerry Sun Complex.
Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Nasz test wykazał, że nasza testowana osoba rzeczywiście schudła z FitBerry. Sukces był jednak bardzo skromny i nastąpił dopiero po absurdalnie długiej fazie rozruchu. Dlatego możemy sobie wyobrazić, że możesz być zainteresowany innym produktem, jeśli chcesz stracić kilka funtów lub kilogramów.

Dlatego chcielibyśmy przedstawić ICG Fatburner do Ciebie w tym momencie. Produkt ten przekonał już tysiące naszych czytelników, a jego skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach.

Dla kogo przeznaczony FitBerry?

FitBerry to suplement diety, którego celem jest optymalizacja metabolizmu i długoterminowa redukcja tkanki tłuszczowej. Każdy, kto chce stracić trochę na wadze dla dobra ich zdrowia i nie chce iść na radykalnych crash diets powinny czuć, że ten produkt jest dla nich. Nie możemy jednak wykluczyć, że działanie kapsułek jest raczej słabe i że nie dostarczają tego, co obiecuje producent.

Stosowanie FitBerry

W przeciwieństwie do innych suplementów diety, przyjmowanie FitBerry jest nieco skomplikowane. Przygotowanie wymaga jednak odrobiny uwagi ze strony użytkownika. Według producenta dzienna dawka wynosi 3 x 2 kapsułki, które należy przyjmować pół godziny przed posiłkiem, popijając odpowiednią ilością wody. Dzienna dawka nie może być zaniżona, nawet jeśli spożywasz tylko dwa posiłki.

A odpowiednia ilość wody w tym przypadku nie oznacza tyle, że FitBerry jest łatwy do przełknięcia, ale całą szklankę wody na kapsułkę. Nie jest to zaskakujące, ponieważ kompleks słoneczny zawiera błonnik pokarmowy, który dzięki swojej zdolności do pęcznienia wywołuje uczucie sytości. Ale zastanawiamy się też, czy sama woda (w końcu to prawie pół litra) nie popsułaby nam apetytu.

Efekty FitBerry

FitBerry Effect onsetWyjątkową cechą FitBerry effect jest kompleks o potrójnym działaniu. Z jednej strony ma to zapewnić długotrwałą sytość. Ponadto organizm przechodzi w „tryb letni”, który ogólnie stymuluje metabolizm do zwiększenia podstawowej przemiany materii i zużywania większej ilości energii. Ponadto, metabolizm tłuszczu jest specjalnie zoptymalizowany tak, że dodatkowa energia pochodzi ze spalania tłuszczu, a organizm nie spala białka z białek mięśniowych.

Poszczególne efekty stosowania FitBerry są zauważalne po różnym czasie. Oczywiście, natychmiast czujesz się najedzony. Przystosowanie się metabolizmu może potrwać kilka tygodni. Przynajmniej tak obiecuje producent. W naszym własnym teście, nic się nie stało, kiedy wzięliśmy kapsułki. Nasza testowana osoba była w stanie schudnąć tylko poprzez zmianę diety.

Nie wiemy, czy spadek wagi był spowodowany FitBerry, czy zmianą diety. Nie wiemy też, czy niewielka utrata wagi była rzeczywiście tłuszczem. Może to być również woda, a nawet białko – żadnego z nich nie brakowałoby jej w tak małych ilościach.

Oficjalne testy i badania potwierdzające skuteczność suplementu to punkty sprzedaży, których żaden producent oczywiście nie będzie ukrywał. Nie ma jednak odpowiedniego odniesienia na stronie sprzedaży FitBerry. Przytoczono jedynie badanie satysfakcji klienta. Wydaje się, że klienci ci doszli do pozytywnych wniosków. Jednakże, przy zaledwie 200 uczestnikach, wynik nie jest niczym znaczącym.

Ponadto producent powołuje się na niezależne badania, które potwierdzają wpływ witaminy D i choliny, które wchodzą w skład kapsułek, na metabolizm tłuszczów. Na stronie internetowej nie ma jednak informacji, ile witaminy D i choliny zawiera FitBerry. Nie można wykluczyć, że składniki te występują tylko w śladowych ilościach i jest to tylko efekt pokazowy.

Dobre oceny niezależnego portalu konsumenckiego to laur, którym każda firma lubi się szczycić. Aby być uczciwym, jednak producent przyznaje na swojej stronie głównej, że FitBerry nie został jeszcze przetestowany przez Stiftung Warentest. Założyliśmy, że to prawda i nie przeprowadziliśmy żadnych dalszych badań.

Skład FitBerry

Składniki FitBerry najlepiej podsumować w modułach, które ładnie ilustrują poszczególne punkty ataku preparatu. Kapsułki zawierają

Kompleks nasycający: Podstawowym składnikiem kompleksu nasycającego jest glukomannan. Jest to niestrawny węglowodan, błonnik pokarmowy, który silnie pęcznieje w żołądku i wywołuje uczucie sytości. Obejmuje również inne składniki miazgi pokarmowej i w ten sposób usuwa je z procesu trawienia. Oznacza to, że posiłek zawiera mniej kalorii.

Przede wszystkim jednak błonnik służy jako pokarm dla pewnych odchudzających bakterii jelitowych. Jeśli spożywasz glukomannan, mogą się one namnażać i wypierać inne bakterie tuczące. Glukomannan jest głównym składnikiem kapsułek i stanowi około dwie trzecie składników FitBerry.

Kompleks metabolizmu tłuszczów: Kompleks metabolizmu tłuszczów składa się głównie z witamin z grupy B, choliny i cynku. Szczególnie interesująca jest tu cholina. To nie jest witamina, możemy ją sami wyprodukować, ale nasze możliwości szybko się wyczerpują. Cholina jest obfita w podrobach i żółtku jaj, ale eksperci wciąż odradzają spożywanie zbyt dużej ilości tego składnika ze względu na wysoką zawartość cholesterolu.

Cholina działa jako „czynnik lipotropowy” i jest zaangażowana w mobilizację i transport tłuszczu. Przy odpowiedniej podaży, spalanie tłuszczu również zaczyna się rozwijać. Cynk i witaminy z grupy B dodatkowo wspomagają metabolizm tłuszczów.

Kompleks słoneczny: FitBerry’s sun complex składa się z witaminy D3, witaminy K2, żelaza i manganu. Witamina D jest zdecydowanie nie tylko ważna dla zdrowia kości. Obecne badania stale odkrywają nowe obszary działania tej witaminy. Na przykład, obecnie wiadomo, że odpowiednia podaż witaminy słońca chroni przed depresją i wypędza zimowego bluesa.

Przy niedostatecznym zaopatrzeniu w witaminę D nasz organizm przestawia się na tryb zimowy i wyłącza metabolizm, aby oszczędzać energię na sezon jałowy ze wszystkimi jego niedostatkami – nie wie nic o centralnym ogrzewaniu i supermarketach. Witamina D i witamina K2 wspierają się wzajemnie w swoim działaniu. Żelazo i mangan są składnikami wielu ważnych enzymów i uzupełniają kompleks słoneczny.

Skutki uboczne FitBerry

FitBerry skutki uboczne nietolerancje ryzykoZgodnie z formułą, FitBerry nie powinien powodować skutków ubocznych. Użytkownicy nigdy też nie zgłaszają żadnych niespodziewanych skutków ubocznych (choć chcielibyśmy jeszcze raz zaznaczyć, że zazwyczaj nic im też nie towarzyszyło). Producent zwraca jednak uwagę, że główny składnik glukomannan może powodować wzdęcia, wzdęcia lub biegunkę.

Z tego co wiemy, nie jest to efekt uboczny FitBerry w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale naturalna konsekwencja działania składnika, który jest różnie odbierany przez poszczególne osoby.

Gdzie kupić FitBerry?

Jeśli chcesz kupić FitBerry, możesz go zamówić na stronie producenta. Posiada również PZN, więc może być sprzedawany w aptekach lokalnych lub internetowych. Kompleks słoneczny nie jest dostępny na internetowych platformach handlowych, takich jak eBay czy Amazon, i nie znajduje się w asortymencie drogerii takich jak DM czy Rossmann.

Cena FitBerry

Producent oferuje produkt w cenie FitBerry wynoszącej 39,90€. Ta cena jest dokładnie 43% zniżki i jest ważna do dzisiaj. Jeśli uda Ci się jutro kupić produkt od producenta, będziesz musiał zapłacić za niego 69,90 EUR. Ale nie martw się: jeśli wrócisz jutro, to znowu będzie dzisiaj.

To tylko sztuczka, która ma skłonić niezdecydowanych klientów do podjęcia decyzji o zakupie. I nie jest to miłe, choć naszym zdaniem niecodzienne posunięcie. Ale musimy pochwalić fakt, że istnieje wiele różnych opcji płatności i można nawet zamówić na konto.

W każdym razie, w tej cenie FitBerry otrzymujesz 180 kapsułek, co przy dziennej dawce sześciu kapsułek jest równoważne miesięcznej racji żywnościowej. Porównanie cen ofert z różnych aptek internetowych wykazało, że opakowanie 180 kapsułek jest tam oferowane za około 55€ do 69€.

Najczęściej zadawane pytania

FitBerry to produkt, który wywołuje bardzo podzielone opinie wśród klientów. Niektórzy są zachwyceni, inni nie widzą żadnego efektu. Prawdopodobnie dlatego zauważyliśmy, że nadal masz pytanie lub dwa na temat kapsułek i ich działania. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy są jakieś wiarygodne referencje FitBerry?

Uważamy, że referencje FitBerry są wiarygodne. Dzieje się tak, ponieważ wydaje się, że istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Krytyka jest po prostu częścią prawdziwego życia. Nawet laureaci Nagrody Nobla muszą sobie z tym radzić.

Gdzie kupić FitBerry w dobrej cenie?

Najlepsze warunki można uzyskać na stronie producenta. Według naszych badań, nigdzie nie udało nam się znaleźć FitBerry oferowanego w niższej cenie.

Czy muszę zmienić swoją dietę podczas stosowania FitBerry?

Producent obiecuje, że zmiana diety nie jest konieczna. Jednak nasze badania wykazały, że zmiana diety jest bardzo pomocna, jeśli nie jest czynnikiem decydującym w stosowaniu FitBerry.

Jak szybko mogę schudnąć z FitBerry?

Jak podaje producent, sukces odchudzania zależy od różnych czynników, takich jak predyspozycje czy styl życia. Zakłada on, że redukcja wagi nastąpi po kilku tygodniach, choć pojawia się pytanie, co to znaczy. W naszym teście nie zauważyliśmy żadnego spadku wagi po zażyciu FitBerry, nawet po ponad sześciu tygodniach.

Ocena FitBerry

FitBerry to suplement diety wspomagający metabolizm w różnych jego punktach, aby pomóc organizmowi spalać tłuszcz. Ten stosunkowo drogi produkt otrzymuje bardzo różne opinie od użytkowników, co może wynikać z indywidualnych, być może genetycznych, różnic. Być może produkt po prostu nie jest odpowiedni dla każdego.

Ale być może oznacza to również, że użytkownicy, którzy nie mogli osiągnąć sukcesu z nim, nie osiągnęliby sukcesu z tylko nieco innym podejściem. Czy można schudnąć z FitBerry zależy od wielu czynników osobistych. Nie możemy go ani polecić, ani odradzić. Po prostu spróbuj, ale bądź cierpliwy i wyrozumiały.

Dodaj komentarz