Citro Slim – Oszustwo na odchudzanie? Opinie produktu.

Rate this post

Citro Slim to produkt dietetyczny oparty na naturalnych składnikach, który właśnie trafił na rynek niemiecki. Ma za zadanie skutecznie pomóc osobom, które chcą szybko i widocznie schudnąć, zrzucić zbędne kilogramy. Przynajmniej tak twierdzi producent. Ponadto, według producenta, nie jest konieczny żaden dodatkowy program sportowy ani denerwująca dieta, aby móc szybko schudnąć.

Oczywiście nie chcieliśmy tylko polegać na obietnicach producenta, więc przeprowadziliśmy własne badania nad tynkami. W tym celu przeszukaliśmy Internet w poszukiwaniu recenzji użytkowników, a także wyników badań i testów oraz przeprowadziliśmy własny test produktów. Czy plastry Citro Slim mogą dotrzymać obietnic producenta?

Co to jest Citro Slim?

Preparat składa się z dwóch składników. To połączenie kapsułek i plastrów. Dzięki naturalnym składnikom zawartym w Citro Slim metabolizm ma być przyspieszony, a więc spalane jest więcej tłuszczu. Zmniejszenie masy ciała powinno być możliwe bez dodatkowych środków, takich jak zmiana diety lub ćwiczenia.

Przy regularnym spożywaniu i stosowaniu Citro Slim następuje rozkład nadmiernej retencji wody w organizmie i zapobieganie problemom trawiennym. Według producenta zmiana diety nie jest konieczna, aby schudnąć za pomocą plastrów i kapsułek.

Opinie Citro Slim

Na początku naszych badań przeszukaliśmy Internet w poszukiwaniu raportów i recenzji od byłych klientów. W tym celu przejrzeliśmy niezliczone referencje użytkowników tego preparatu na różnych forach i grupach na Facebooku, a także zbadaliśmy inne miejsca pod kątem doświadczeń ze Citro Slimem.

Lilly Weber O plastrach i kapsułkach Citro Slim mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy. Udało mi się schudnąć siedem kilogramów w zaledwie cztery tygodnie, super! Nie sądziłem, że te rzeczy działają tak szybko i tak zauważalnie! Godny polecenia!

Znaleźliśmy pierwszy raport z doświadczeń w grupie na Facebooku na temat „Zdrowej utraty wagi”. Tam młoda kobieta opisuje, ile kilogramów była w stanie zrzucić dzięki Citro Slim w ciągu 4 tygodni. Według niej efekt był szybki i skuteczny.

Odkryliśmy kolejny raport z doświadczeń na platformie Twitter. Tam jedna z użytkowniczek opisała, że ​​dzięki Citro Slimowi straciła 12 kilogramów w ciągu zaledwie 5 tygodni. Ta pani jest w 100 procentach przekonana o efekcie i bardzo wdzięczna, że ​​suplement diety w końcu na nią zadziałał.

Znaleźliśmy trzeci raport z doświadczeń pokazany tutaj na forum zdrowia. Tam mężczyzna w średnim wieku donosi o swoim sukcesie w odchudzaniu ze Citro Slimem. Według własnego oświadczenia był w stanie zrzucić dziesięć kilogramów w zaledwie półtora miesiąca, dlatego opisuje plaster jako zalecany.

Test Citro Slim

Po pozytywnych recenzjach w Internecie byliśmy bardzo zainteresowani wyrobieniem sobie własnej opinii, ponieważ nie chcieliśmy polegać wyłącznie na recenzjach znalezionych w sieci. Chcąc wyrobić sobie zdanie na temat produktu, postanowiliśmy przeprowadzić własny test Citro Slima.

Dzwoniąc do naszych czytelników, szukaliśmy ochotnika do przetestowania produktu i z wielu listów, które otrzymaliśmy, ostatecznie wybraliśmy Melanie. Chciała przetestować dla nas produkty Citro Slim przez okres sześciu tygodni. Melanie miała 36 lat na początku testu i ważyła 77 kilogramów przy wzroście 1,67 m.

Aby móc przeprowadzić statystycznie istotny test, poprosiliśmy Melanie, aby podczas testu płatkowego Citro Slim nie ćwiczyła i nie zmieniała diety. Ponadto Melanie powinna przyjmować jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem i pozostawić plaster na skórze na 12 godzin każda. Chętnie zgodziła się przestrzegać tych wytycznych.

W ramach naszego autotestu porównaliśmy różne źródła dostaw i dokonaliśmy porównania cen. W końcu zdecydowaliśmy się na zamówienie przez sklep internetowy Baaboo . Tutaj otrzymujesz produkt premium w najlepszej cenie, z renomowanego sklepu internetowego z 30-dniową polityką zwrotu. Ponadto produkt posiada dodatkowe składniki aktywne, większą zawartość i niższą cenę.

Tydzień 1

Melanie powiedziała nam, że przyjmowanie kapsułek Citro Slim i stosowanie plastrów było dla niej bardzo łatwe. Zgodnie z obietnicą, nasza wolontariuszka codziennie rano i wieczorem przyjmowała jedną kapsułkę z wystarczającą ilością płynu. Nakleiła plaster rano po wstaniu z łóżka, a następnie pozostawiła go na skórze do około 19:00, aż wymieniła go na nowy. Kiedyś zapomniała zmienić plaster. Potem przypomniała sobie o tym około 22, a potem po prostu zmieniła łatkę trzy godziny później, co nie stanowiło problemu. W pierwszym tygodniu udało jej się zrzucić dwa kilogramy wagi.

Tydzień 2

Podczas drugiego tygodnia naszego autotestu z naszym testerem-wolontariuszem, powiedziała, że ​​​​zażywa już Citro Slim automatycznie. Dzwonimy do Melanie, naszego testera-wolontariusza, aby zapytać o aktualny stan autotestu. W drugim tygodniu Melanie schudła kolejne 2 kilogramy, z czego była bardzo zadowolona. Teraz waga 5 kilogramów już zniknęła z wagi.

Tydzień 3

Teraz trzeci tydzień autotestu Citro Slima dobiegł końca i tym samym osiągnięto połowę czasu testu. Zaprosiliśmy więc naszego wolontariusza do wykonania pomiarów. Melanie nie doświadczyła żadnych skutków ubocznych i generalnie czuła się znacznie bardziej żywotna niż wcześniej z powodu utraty wagi. Według jej własnego oświadczenia, łatwiej było jej wstawać rano, a także czuła się znacznie sprawniejsza niż zwykle. Wagi pokazywały teraz tylko 68 kilogramów. Dzięki temu w trzecim tygodniu testu była w stanie schudnąć kolejne dwa kilogramy.

Tydzień 4

Melanie była bardzo zadowolona z wyników ostatnich tygodni. Ty i my byliśmy bardzo ciekawi, czy Citro Slim będzie w stanie wykorzystać dotychczasowe sukcesy w ciągu najbliższych kilku tygodni. Również w czwartym tygodniu nasza wolontariuszka brała kapsułki dwa razy dziennie, a także zmieniała plaster zgodnie z zaleceniami producenta. Wagi wskazywały kolejne 1,5 kilograma utraty wagi. To było o 500 gram mniej niż w poprzednich tygodniach, ale wciąż przyzwoity wynik.

Tydzień 5

Minął przedostatni tydzień naszego samotestu Citro Slima. Zadzwoniliśmy do naszego testera i dowiedzieliśmy się, że Melanie schudła 1,6 kg w piątym tygodniu samotestu. Powiedziała nam też, że była nawet kilka razy „flirtowana”, co dodało jej dodatkowej pewności siebie.

Tydzień 6

Nasz test z Melanie powoli dobiegał końca. Nasza ochotniczka testowała plaster Citro Slim przez 6 tygodni, więc zdecydowaliśmy się na kolejną kontrolę. Kiedy Melanie weszła do drzwi, od razu mogliśmy powiedzieć, że bardzo schudła podczas naszego okresu próbnego. Wyglądała teraz dużo zdrowiej i atrakcyjniej. Wagi pokazywały teraz tylko 66 kilogramów. W związku z tym Melanie była w stanie zrzucić dobre 11 kilogramów w 6 tygodni. To był niesamowicie pozytywny wynik dla nas wszystkich. Bardzo nam podziękowała za możliwość wzięcia udziału w naszym autoteście. Byliśmy również bardzo zadowoleni z wyniku naszego testu produktu.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

Nasz test produktu z Melanie w pełni przekonał nas do Citro Slima. Wiemy jednak, że wiele osób ma nadwagę i że preparaty na bazie naturalnej – takie jak leki – mogą nie działać w ten sam sposób u wszystkich.

Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy przedstawić Państwu przydatną alternatywę: spalacz tłuszczu ICG jest również idealny do skutecznej diety. Preparat w formie kapsułek nie tylko cieszy się dużą popularnością wśród naszych czytelników, ale również był w stanie potwierdzić swoją skuteczność w kilku testach i badaniach.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań?

Leki i suplementy diety są często testowane pod kątem skuteczności w badaniach klinicznych i oficjalnych testach. Pozwala to użytkownikom ocenić, czy produkt naprawdę działa i/lub jest dobrze tolerowany. Jednak podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych dowodów na oficjalne badania na oficjalnej stronie sprzedaży producenta Citro Slima.

Stiftung Warentests to niezależna organizacja konsumencka, która testuje różne usługi i produkty ze wszystkich kategorii życia codziennego. Produkty odchudzające, takie jak Citro Slim, również były i są testowane przez organizację konsumencką pod kątem ich skuteczności i tolerancji.

Podczas naszych badań przyjrzeliśmy się bliżej stronie Stiftung Warentest. Nie znaleźliśmy tam jednak żadnych informacji o ewentualnym Citro Slim Stiftung Warentest, co mogło wynikać z faktu, że produkt nie był na rynku od dawna.

Dla kogo są Citro Slim?

Preparat skierowany przede wszystkim do osób, które chcą szybko i łatwo schudnąć bez objazdów. Jednak plaster Citro Slim przemawia nie tylko do osób, które chcą schudnąć, ale także do osób, które chcą zrobić coś dla swojego zdrowia. Wtórnym skutkiem utraty wagi jest to, że wielu chorób, takich jak wysokie ciśnienie krwi i problemy ze stawami, można uniknąć lub przynajmniej je opóźnić.

Stosowanie Citro Slim

Jak podaje producent, aplikacja jest bardzo prosta. Użytkownik powinien codziennie rano i wieczorem przyjmować jedną kapsułkę z odpowiednią ilością płynu. W przypadku aplikacji Citro Slim obszar skóry, na który ma zostać nałożony plaster, należy umyć wodą z mydłem, a następnie krótko wysuszyć. Następnie nałóż plaster i zmień po 12 godzinach.

Efekty Citro Slim

Tynk składa się z czterech innowacyjnych warstw. Każda warstwa zawiera różne składniki, które spełniają różne funkcje efektu Citro Slim. Te różne składniki aktywne wspierają organizm użytkownika w utracie wagi poprzez zwiększenie metabolizmu i bardziej efektywne zużycie energii.

Na przykład wytwarzane są przeciwutleniacze, które oczyszczają organizm z toksyn. Wytwarza również warstwę różnych hormonów, które mają przyspieszyć metabolizm. Szybki efekt tynku Citro Slim powstaje dzięki interakcji wszystkich czterech warstw.

Skład Citro Slim

Jak w przypadku każdego preparatu i leku na bazie czysto naturalnej, bardzo ważny jest dokładny skład medycznie skutecznych składników. Producent określa następujące odpowiednie składniki Citro Slim:

  • Garcinia Cambogia: Ten owoc pochodzi z Azji. Tam znana jest pod nazwami Brindleberry i Malabar Tamarind Kudam Puli. Ten składnik dostarcza żelazo, wapń, witaminę B i inne ważne pierwiastki śladowe, które są ważne dla zrównoważonej utraty wagi.
  • L-karnityna: ta substancja zawarta w Citro Slim wspomaga naturalne spalanie tłuszczu. L-karnityna wprowadza trójglicerydy do wszystkich komórek ciała, gdzie stają się naturalnym spalaczem tłuszczu i tym samym dostarczają organizmowi energii. L-karnityna tłumi również uczucie głodu, z czego korzystają również inne suplementy, takie jak Reduslim kapsułki .
  • Pieprz Cayenne: Ta przyprawa jest znana w wielu kulturach ze swojego korzystnego wpływu na utratę wagi. Zapewnia szybsze spalanie nadmiaru energii przez organizm. Dzięki temu organizm nie odkłada zbędnej tkanki tłuszczowej i skuteczniej schudniesz.
  • Jagody Acai: te jagody dostarczają bioaktywnej substancji antocyjanów w Citro Slim. Szczególną cechą antocyjanów jest to, że ten aktywny składnik ma bardzo silne działanie przeciwutleniające. Chroni to organizm przed stresem i wzmacnia system odpornościowy organizmu. W ten sposób wszystkie funkcje ludzkiego ciała mogą koncentrować się na utracie wagi.
  • Zielona herbata: Ta herbata ma działanie detoksykujące i pomaga organizmowi wypłukać nadmiar toksyn i odpadów z organizmu. W rezultacie procesy w komórkach zostają ponownie znormalizowane
  • Guarana: Ta roślina pochodzi z rozległych obszarów Amazonii i naprawdę pobudza ludzki metabolizm. Kofeina zawarta w guaranie dostarcza organizmowi energii, dzięki czemu łaknienie już nie występuje. Ten czynnik w Citro Slim zapewnia przyspieszenie metabolizmu i spalanie tłuszczu, nawet gdy użytkownik siedzi na przykład na sofie.

Skutki uboczne Citro Slim

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat możliwych skutków ubocznych. Nie znaleźliśmy też żadnych wpisów na oficjalnej stronie producenta. W każdym razie podczas naszego sześciotygodniowego autotestu z ochotnikiem nie wystąpiły żadne skutki uboczne Citro Slima.

Preparat ten jest produktem wykonanym z czysto naturalnych składników, które rzadko powodują reakcje nadwrażliwości lub skutki uboczne. Jeśli jednak wystąpią skutki uboczne lub nietolerancja lub jeśli znana jest alergia na jeden lub więcej składników, generalnie odradzamy przyjmowanie go.

Gdzie kupić Citro Slim?

Zanim zechcesz kupić Citro Slim w dowolnym sklepie internetowym, z góry udzielimy Ci kilku wskazówek. Produkt jest czasami oferowany w serwisie eBay, ale zakładamy, że rzadko jest to oryginalny produkt.

Najlepszym sposobem na zakup plastra Citro Slim jest wizyta w sklepie internetowym Baaboo . Tam też kupiliśmy nasz preparat do autotestu. Nie mogliśmy znaleźć preparatu do sprzedaży w aptece. Oczywiście można również zamówić produkt bezpośrednio u producenta.

Cena Citro Slim

Oficjalna cena Citro Slima to 57,00 euro. Preparat jest jednak oferowany w w cenie sklepie internetowym Baaboo obniżonej za jedyne 29,90 euro. Ponadto sklep ten oferuje specjalną cenę. Ponieważ jeśli zamówisz 2 opakowania, otrzymasz jedno opakowanie gratis. Jeśli zamówisz trzy opakowania, dwa opakowania otrzymasz gratis. Możesz więc teoretycznie zaoszczędzić ponad 27 euro na opakowaniu.

Często Zadawane Pytania

Wiele osób chce szczuplejszego, a przez to zdrowszego ciała. Dzięki Citro Slim masz wreszcie sposób, aby skutecznie schudnąć bez konieczności stosowania intensywnej diety lub wykonywania programów ćwiczeń. Poniżej zbadaliśmy i krótko odpowiedzieliśmy na pięć najczęściej zadawanych pytań dotyczących produktu:

Czy mogę podzielić się swoimi doświadczeniami ze Citro Slim na forum?

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy specjalnego forum, na którym można by wymieniać się tylko doświadczeniami na temat tego konkretnego preparatu. Znaleźliśmy recenzje i opinie klientów tylko na kilku forach dotyczących zdrowia i odchudzania oraz w mediach społecznościowych.

Czy koktajle są lepsze niż kapsułki?

Producent zaleca łączne stosowanie kapsułek i plastrów odchudzających. Gwarantuje to szybką utratę wagi. Stosowanie plastrów indywidualnie to jedynie przygotowanie organizmu do ewentualnej utraty wagi.

Czy przy składaniu zamówienia są jakieś koszty wysyłki?

Przy zamawianiu tego produktu koszty wysyłki nie są ponoszone ani ze sklepu internetowego, ani bezpośrednio od producenta, co naszym zdaniem jest również wyraźną zaletą tego produktu.

Dlaczego w recenzjach Citro Slima jest mało krytyki?

Może to wynikać z tego, że użytkownicy są pozytywnie zaskoczeni efektem i mogą z nim faktycznie schudnąć. Ponadto produkt jest stosunkowo tani. Podczas naszych badań nie znaleźliśmy też żadnych negatywnych opinii na temat plastrów i kapsułek.

Podsumowanie Citro Slim

Po tym, jak od dłuższego czasu mamy do czynienia ze Citro Slimem i test produktu z naszą ochotniczką Melanie wypadł tak dobrze, możemy zakwalifikować ten preparat jako wyraźnie skuteczny. Jeśli przestrzegane są instrukcje producenta dotyczące stosowania i dawkowania, wydaje nam się, że osoby dotknięte chorobą mogą szybko i skutecznie schudnąć dzięki plastrom.

Wiele osób – także w tym kraju – marzy o bardziej sportowym i szczuplejszym wyglądzie. Jednak dla wielu osób, których to dotyczy, osiągnięcie tego celu jest czasochłonne, wyczerpujące i często nieskuteczne i trwałe. Z naszego punktu widzenia i badań, plastry te są świetnym sposobem na szybką i długotrwałą utratę wagi. W tym momencie możemy wydać jasną rekomendację dla plastrów Citro Slim.

Dodaj komentarz