Bioslimin – Oszustwo na odchudzanie? Opinie produktu.

Rate this post

Bioslimin to nazwa nowego spalacza tłuszczu, który powinien wspierać Cię w drodze do atrakcyjnej sylwetki na plaży. Ziołowe składniki aktywne, łatwe przyjmowanie i szybki sukces to tylko niektóre z obiecujących obietnic producenta.

Co to jest Bioslimin?

Produkt jest naturalnym suplementem w formie kapsułek, które dzięki ziołowym składnikom powinny zauważalnie ułatwić odchudzanie i sprawić, że kilogramy znikną w mgnieniu oka. W 100% naturalny, bezpieczny i skuteczny – tak przynajmniej producent opisuje swój produkt. Działanie kapsułek Bioslimin opiera się na dwóch fazach, z których każda ma na celu detoksykację i stymulację spalania tkanki tłuszczowej.

Coraz więcej osób odwraca się od przemysłowych składników i używa naturalnych składników do odchudzania. Według producenta Bioslimin powinien również pomóc w skutecznym odchudzaniu w dłuższej perspektywie i bez dodatków chemicznych. Ta obietnica zaciekawiła nas, dlatego sami wypróbowaliśmy kapsułki w naszym teście praktycznym.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu. Kapsułki Bioslimin są w zasadzie odpowiednie dla wszystkich osób, które szukają naturalnego suplementu na odchudzanie. Dzięki naturalnym składnikom aktywnym nadaje się również dla osób wrażliwych lub alergików.

Test Bioslimin

Nasza czytelniczka Brigitte (48 l.) zgłosiła się do naszego testu Bioslimin. Przy wysokości 1,63 m waży 72 kilogramy, co odpowiada lekkiej nadwadze. Odtąd będzie przyjmować kapsułki zgodnie z zaleceniami dotyczącymi dawkowania i co tydzień informować nas o swoich wynikach.

Tydzień 1

W pierwszym tygodniu testu Brigitte zaczęła go przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta. Aby upewnić się, że wynik był jak najbardziej autentyczny, nasza testerka nie zmieniła swojej diety, zachowań związanych z ćwiczeniami ani innych nawyków związanych ze stylem życia.

Brigitte opisała zgodność kapsułek jako bardzo dobrą, a ich przyjmowanie było łatwe do zintegrowania z jej codziennym życiem. Nasza osoba testująca zwykle ma problemy z połykaniem tabletek, ale uważa, że ​​kształt i rozmiar Bioslimin jest przyjemny i łatwy w przyjmowaniu.

Brigitte nie była w stanie określić żadnego wpływu na zmniejszenie masy ciała do 7 dnia testu. Jednak ze względu na fakt, że do tej pory był on pobierany bardzo krótko, nie jest to zaskakujące. Kolejne tygodnie powinny pokazać, czy efekt odchudzania powinien się rzeczywiście pojawić, czy nie.

Tydzień 2

Brigitte brała Bioslimin przez 14 dni. I byliśmy ciekawi, co ma nam do powiedzenia nasz tester. Czy suplement mógł poprawić słabe wyniki odchudzania od pierwszego tygodnia, czy też kapsułki robiły dużo hałasu o nic? I rzeczywiście, Brigitte zgłosiła podczas naszej pierwszej kontroli, że może teraz odnotować pierwszą utratę wagi po 2 tygodniach stosowania.

Dzięki kapsułkom Brigitte zrzuciła imponujące 2 kg. Była bardziej niż zadowolona z tego pierwszego pośredniego wyniku, zwłaszcza, że ​​nie musiała przyczyniać się do tego sukcesu poza regularnym przyjmowaniem. Do tej pory nasz tester nie był w stanie wykryć żadnych skutków ubocznych. Kilka następnych dni powinno pokazać, czy ten pierwszy pozytywny wniosek przejściowy może być dalej rozwijany.

Tydzień 3

Nasza testerka już od 3 tygodni zażywa kapsułki odchudzające. A pozytywne wrażenie drugiego tygodnia jeszcze się umocniło. Brigitte schudła już 3,5 kilograma, czuje się wysportowana i zrównoważona. Jest zdania, że ​​połknięcie nie tylko prowadzi do utraty wagi, ale mówi nam, że jej działanie poprawia nastrój.

Brigitte nie jest pewna, czy wynika to z działania samych kapsułek Bioslimin, czy też ta poprawa nie jest efektem ubocznym skutecznej diety. Nasz tester stwierdził, że ten miły efekt uboczny jest niezwykle pozytywny, zwłaszcza w związku z faktem, że poprzednie diety Brigitte powodowały niezadowolenie, zachcianki i prawdziwe „przygnębienie”.

To zdumiewające, że Brigitte nie odczuła żadnych skutków ubocznych, mimo początkowego sceptycyzmu wobec suplementów diety i faktu, że na nowe, nieznane preparaty zazwyczaj reaguje wysypką, nudnościami i innymi skutkami ubocznymi. Brigitte była więc nadal bardzo zadowolona z spożycia.

Tydzień 4

Minęło 30 dni użytkowania i Brigitte zgłasza nam swój ostateczny wynik autotestu Bioslimin. Twój ostateczny wniosek nie dziwi nas, ponieważ w trakcie okresu testowego początkowy sceptycyzm wobec produktu ustąpił i ustąpił miejsca wręcz wysokim odczuciom.

Podsumowując, Brigitte chwali kapsułki za bardzo łatwe przyjmowanie, dobrą tolerancję i pozytywny efekt. Uważała również, że uczucie sytości, jakie niesie ze sobą spożycie, było szczególnie przyjemne. Ponieważ do tej pory Brigitte musiała walczyć z silnym apetytem na jedzenie na dietach, które szybko zrujnowały pierwsze sukcesy. Ale nie w tym przypadku, wręcz przeciwnie – spożycie powodowało przyjemne uczucie sytości, więc nasz tester nie czuł głodu w ciągu czterech tygodni testu.

W międzyczasie Brigitte schudła łącznie 6 kilogramów dzięki testowi Bioslimin, chociaż w żaden sposób nie zmieniła swojej codziennej rutyny, diety ani zachowań związanych z ćwiczeniami. Chociaż ta utrata wagi jest mniejsza niż rzeczywista obietnica producenta, zakładamy, że intensywność efektu i związany z nim sukces klienta może się różnić w zależności od indywidualnych wymagań i warunków fizycznych.

Nasz tester chce teraz uprawiać sport i zdrowiej się odżywiać. Ma nadzieję, że te drobne zmiany w stylu życia zaowocują jeszcze skuteczniejszymi rezultatami, jeśli będziesz kontynuować przyjmowanie kapsułek.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

W naszym teście redakcyjnym ziołowe kapsułki Bioslimin uzyskały dobre wyniki i zadowoloną osobę testującą. Ponieważ temat „zdrowego odchudzania” coraz częściej wysuwa się na pierwszy plan, chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom kolejną skuteczną alternatywę.

Ponieważ produkt Ideal Sli był w stanie udowodnić swoje działanie w badaniach i przekonuje naszych czytelników podobnie jak Bioslimin (z naszym produktem porównawczym) pod względem punktów działania, tolerancji i spożycia. Naturalny skład to kolejny czynnik, który w tym kontekście zapewnia, że ​​spalacz tłuszczu Ideal Slim może teraz spoglądać wstecz na szybko rosnącą bazę fanów.

Czy są jakieś doświadczenia z Bioslimin lub oceny klientów?

W naszych badaniach przywiązujemy szczególną wagę do niezależnego doświadczenia poprzednich użytkowników, ponieważ niezmiennie dobra lub zła reputacja zwykle mówi jasnym językiem o rzeczywistym działaniu produktu. W przypadku kapsułek odchudzających te doświadczenia są bardzo dobre. Wielu użytkowników już teraz dzieli się swoimi niezmiennie pozytywnymi doświadczeniami z Biosliminem na odpowiednich forach internetowych.

Szczególnie zauważalny jest tu, podobnie jak w naszym autoteście, cotygodniowy wzrost redukcji masy ciała, co z drugiej strony pozwala stwierdzić, że sukcesy odchudzania systematycznie rosną w trakcie okresu przyjmowania, zamiast spadać liniowo wraz z przyrostem masy ciała. okres przyjmowania, jak w przypadku konwencjonalnej diety.

Użytkownicy doceniają również kapsułki Bioslimin ze względu na szybki początek działania i fakt, że nie mają żadnych lub prawie żadnych skutków ubocznych. Dokładna sekwencja odchudzania jest inna, co potwierdza nasze przypuszczenie, że ilościowy efekt odchudzania zależy od własnych wymagań fizycznych. W swoich opiniach klientów klienci zgłaszają miesięczną utratę wagi od 4 kg do 12 kg.

W Internecie jest mnóstwo dobrych opinii klientów. Jednak wygląda to inaczej, gdy szukasz oceny Bioslimin Stiftung Warentest. Ponieważ obecnie nie ma raportu z testu Stiftung Warentest na temat kapsułek odchudzających. Ze względu na rosnącą popularność produktu zakładamy, że to tylko kwestia czasu, zanim niezależny Stiftung Warentest dowie się o roślinnych kapsułkach i przyjrzy się im bliżej.

Czy są jakieś inne oficjalne testy i badania dotyczące Bioslimin?

Sytuacja jest jednak inna z kolejnymi oficjalnymi testami i badaniami kapsułek na odchudzanie, bo różne badania i testy kapsułek na odchudzanie istnieją w Internecie. I te dochodzą do jednogłośnie pozytywnego wniosku, ponieważ podobnie jak w naszym własnym teście redakcyjnym, Bioslimin punktuje tutaj z dużą redukcją wagi i bardzo dobrą tolerancją.

Zgodnie z zaleceniem producenta spożycie przewiduje dzienne spożycie 2 kapsułek. Zaleca się przyjmowanie Bioslimin raz rano i raz wieczorem bez rozgryzania go z wystarczającą ilością płynu. Wielkość i kształt kapsułek w opiniach klientów jest opisywany jako przyjemny, co jest szczególnie korzystne dla osób, które mają problemy z przyjmowaniem tabletek.

Efekty Bioslimin

Według producenta Bioslimin działa na różne sposoby. Najbardziej podstawowe obietnice działania to:

  • Skuteczna utrata wagi
  • Aktywacja metabolizmu
  • Stymuluje spalanie tłuszczu
  • Usuwa szkodliwe osady i toksyny
  • Ogólna poprawa zdrowia
  • Łatwy do podjęcia

Jak już wspomniano powyżej, efekt Bioslimin dzieli się na 2 fazy. Podczas gdy pierwsza faza ma na celu przygotowanie organizmu do utraty wagi poprzez detoksykację toksyn i złogów, faza druga rozpoczyna się od efektywnego spalania tłuszczu, w którym nadmiar komórek tłuszczowych jest teraz szybko i skutecznie zwalczany.

Skład Bioslimin

Składniki Bioslimin są tutaj stosunkowo łatwe do opanowania. Według naszych badań kapsułki zawierają jako główny składnik aktywny składnik ekstrakt z owoców Garcinia Cambogia. Ten azjatycki owoc (znany również jako tamaryndowiec Malabar, Brindleberry lub Kudam Puli) jest bogaty w wapń, żelazo, fosfor, witaminę B i inne składniki odżywcze.

Za efekt wyszczuplający odpowiada aktywny składnik kwas hydroksycytrynowy (HCA) zawarty w składnikach Bioslimin, ponieważ hamuje on apetyt i aktywnie ingeruje w syntezę tłuszczu w naszym organizmie, dzięki czemu tłuszcze są wydalane z naszego pożywienia w postaci niewykorzystanej.

Skutki uboczne Bioslimin

Według jego własnego oświadczenia Bioslimin jest szczególnie lekkostrawny i praktycznie wolny od skutków ubocznych ze względu na swój naturalny skład. Nasze badania były w stanie uzasadnić obietnicę tego producenta, ponieważ zarówno nasza badana Brigitte, jak i odpowiednie recenzje klientów mówią o wyjątkowo dobrej tolerancji kapsułek.

Nie znaleźliśmy żadnego doniesienia o skutkach ubocznych Bioslimin. Należy jednak pamiętać, że wszystkie przyjmowane przez nas produkty mogą generalnie wywoływać reakcje nadwrażliwości lub reakcje alergiczne.

Gdzie kupić Bioslimin?

Jeśli chcesz kupić Bioslimin, obecnie działa on tylko w sklepach internetowych. Lokalne sklepy takie jak dm, Müller, Rossmann czy apteki nie mają kapsułek w swoim asortymencie. Kapsułki odchudzające można znaleźć online w sklepie internetowym Baaboo , który oferuje inne skuteczne suplementy odchudzające, takie jak krople ketogeniczne . Inne duże sklepy internetowe, takie jak Ebay, mają tylko kilka ofert, ale tutaj jest więcej niż wątpliwe, czy jest to naprawdę oryginalny produkt.

Cena Bioslimin

Cena Bioslimin jest łatwa do wytłumaczenia, ponieważ obecnie istnieją tylko dwa renomowane źródła zakupu. Podczas gdy producent obecnie domaga zamiast poprzednich 92 €, kapsułki można kupić w sklepie internetowym Baaboo się obniżonej ceny 57 € za drastycznie obniżoną cenę 39,95 € zamiast oryginalnej 57 € za maxi słoik z jednym zawartość od 90 kapsułek.

Często Zadawane Pytania

Pytasz – my odpowiadamy. Aby uzyskać pouczający, wszechstronny obraz kapsułek odchudzających, zebraliśmy dla Ciebie 5 najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na temat odchudzania z Bioslimin. Wszystkie inne ciekawostki na temat kapsułek znajdziecie poniżej.

Jaka jest różnica między Bioslimin a Bioslimin Green?

Jedyną różnicą jest nazwa produktu. Skład, efekt i cena są identyczne.

Który producent stoi za kapsułkami Bioslimin?

Według naszych badań za kapsułkami odchudzającymi stoi firma Grow-Health. Firma produkuje kapsułki w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Czy zawiera wątpliwe składniki?

Nie, producent określa składnik ekstrakt z owoców Garcinia Cambogia jako główny składnik aktywny. Ten aktywny składnik jest pochodzenia naturalnego i jest uważany za nieszkodliwy. Obietnica producenta mówi również o naturalnym i dobrze tolerowanym składzie. Nie należy uwzględniać składników chemicznych lub szkodliwych.

Czy Bioslimin wymaga apteki?

Nie, produkt jest dostępny bezpłatnie i nie wymaga apteki. Obecnie nie można kupić kapsułek w głównych sklepach internetowych ani lokalnie w aptekach. Dlatego kapsułki nie wymagają centralnego numeru farmaceutycznego (PZN). Jedyny sposób na zakup produktu to zakup online w sklepie internetowym Baaboo lub zakup bezpośrednio od producenta.

Czy Bioslimin jest „produkowany w Niemczech”?

Tak, zgodnie z oświadczeniem producenta, kapsułki produkowane są w Niemczech. To z kolei przemawia za niemieckimi standardami jakości oraz wysokiej jakości i bezpiecznego przetwarzania. Cenimy również etykietę „made in Germany” i utożsamiamy ją z jakością i bezpieczeństwem.

Ocena Bioslimin

Bioslimin był w stanie dotrzymać swoich pewnych obietnic w naszym autoteście i przekonał naszego testera do szybkiej i skutecznej utraty wagi pomimo stałego stylu życia. Do tego sukcesu nie była potrzebna towarzysząca dieta ani ćwiczenia. Inne oceny klientów również potwierdzają ten pozytywny wizerunek kapsułek.

Wielu klientów mówi o ogromnej i długotrwałej utracie wagi bez denerwującego efektu jojo. Ponieważ kapsułki nie trafiły jeszcze na półki lokalnych supermarketów i drogerii, wybór opcji zakupu jest bardzo ograniczony, przez co sklep internetowy okazał się najtańszą ofertą Bioslimin w naszym porównaniu cenowym.

Dodaj komentarz