Jak nazywa się znawca kawy?

  Kawa to ogromne bogactwo gatunków, sposobów parzenia i podawania. Tak naprawdę, o kawie – jej miłośnik – może opowiadać godzinami. Jeśli kocha się kawę można związać się z nią zawodowo, poprzez zostanie specjalistą od kawy. Taka osoba nie tylko zna się na gatunkach, ale wie też jak przyrządzić dobrą kawę, jak dbać o ekspres, jak dobrać właściwą mieszankę dopasowaną do gustów konsumenta oraz umie wykonać dziesiątki napojów na bazie kawy. Nierzadko, osoba taka zna też sztukę tworzenia rysunków na kawie (latte art work)
   
  Czy wiesz jak nazywa się osoba – znawca kawy- zawodowo zajmujący się jej parzeniem?

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejkuchnia.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Posiłek, który zabierasz do pracy, powinien być smaczny, zdrowy i atrakcyjny. Rano nie masz czasu przygotować lunchu, a nawet pomyśleć o tym, co możesz zapakować do torebki? Przyszykuj idealny posi...

  Najczęściej czytane

  Uciekający Pan Młody
    Tradycyjnie tort weselny wieńczy się figurką Młodej Pary, którą...
  USB bekon
  Wszyscy wiemy, jak bardzo amerykanie kochają bekon. Jest to dla nich tak...
    Z pozoru niewinne przekąski, jakie często podjadamy w ciągu dnia,...
  Choć cukiernie obfitują w całą masę łakoci, które swym apetycznym wyglądem...
  * Nadużywam kawy * Nierzadko nie jem śniadań, a potem sobie to...
  Nie musimy przemierzać tysięcy kilometrów, aby spróbować tureckich dań....
  Zapytaj szczupłą osobę, co robi dla utrzymania szczupłej sylwetki, a z duż...
    W trakcie odchudzania słodycze i kaloryczne potrawy kuszą nas...
  Czy wiesz, że od zdrowego jedzenia można się uzależnić? I jest to całkiem...
  Można je spotkać praktycznie w każdej cukierni i choć jest jedną z wię...

  Ostatnie komentarze