Drinki na sylwestra

  Zabawa sylwestrowa jest zwykle zakrapiana (delikatnie mówiąc) alkoholem. Oprócz szampana warto przygotować kolorowe drinki, które wprawią w dobry nastrój. Przepisy nie są trudne i na pewno tej nocy staniesz się ekspertem od napojów wyskokowych. Wcześniej musisz oczywiście wybrać się na zakupy po składniki i shaker.

  Drink kawowy
  Przygotuj: 20 ml Żołądkowej Gorzkiej z Miodem, 30 ml Żołądkowej Gorzkiej Creme, 30 ml mleka, 30 ml naparu z kawy, 20 ml syropu waniliowego. Wlej wszystkie składniki do shakere'a, a następnie przelej do wysokiej szklanki z kostkami lodu.

  Drink orzeźwiający
  Przygotuj: 20 ml Żołądkowej Gorzkiej z Miętą, 20 ml likieru melonowego, 20 ml soku ze świeżej cytryny, 50 ml soku jabłkowego, Sprite lub 7up. Użyj shakere'a do zmieszania soku jabłkowego, cytrynowego, wódki i likieru. Wlej wszystko do szklanki z kruszonym lodem i dopełnij wybranym napojem.

  Drink z szampana
  To wyjątkowo oszczędny drink. By go przygotować potrzebujesz jedynie 25 ml dobrze schłodzonego szampana, dużą brzoskwinię i łyżeczkę syropu cukrowego. Obierz owoc ze skórki i dokładnie zmiksuj. Wlej miąższ do schłodzonego kieliszka od szampana i dodaj syrop cukrowy. Na koniec zimny szampan. Uderza do głowy.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  ssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr

  A próbowaliście drinków na bazie żubrówki? Jeśli nie to polecam ŻuDriver (połączenie z sokiem pomarańczowym i jabłkowym) bądź Bizonek (z likierem wiśniowym) :)

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejkuchnia.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Skorzystajcie z propozycji pysznego śniadania, które dostarczy Wam niezbędnych składników na cały intensywny dzień i wyposaży Was w potężną dawkę energii. Owsianka z otrębami i jabłkami zapewne...

  Najczęściej czytane

  Niektóre produkty spożywcze są tak często przez nas stosowane, że ich...
  Nie ma nic bardziej kuszącego, kiedy wracając po długim z dniu w pracy,...
  Ostatnio na jednej z uczelnianych stołówek jadłam pyszną zapiekankę z...
  Poniedziałek. Nowy tydzień pracy rozpoczęty. W biurze zamieszanie i...
  Różnego rodzaju zapiekanki stały się w ostatnim czasie bardzo popularnym...
  Zbliżająca się wielkimi krokami jesień zmusza nas do poszukiwań sposobów...
  Tradycyjna kuchnia polska skrywa w sobie wiele czasami zupełnie niesł...
  Przypominasz sobie jeszcze, jakie było pierwsze danie, które udało ci si...
  Wszyscy chyba znamy historię kurczaków Harlanda Sandersa, założyciela...
  Omlet to świetny pomysł na śniadanie, zwłaszcza jeśli lubisz jajka, a...

  Ostatnie komentarze